yazı yapıştırma

Corel Draw - yazı yapıştırma Sponsorlu Bağlantılar Merhaba corel de dışardan bir programdan kopyalanmış yazıları yapıştırdığında CTRL-V yapar yapmaz küçük bir pencere geliyordu. Orada Ne şekilde kopyalayacağını belirliyor bu durumda tekrar metin ayarları ile uğraşmıyorduk. ...

yazı yapıştırma
gency isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gency

Grafiker / İstanbul

yazı yapıştırma

Alt 20-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba corel de dışardan bir programdan kopyalanmış yazıları yapıştırdığında CTRL-V yapar yapmaz küçük bir pencere geliyordu. Orada Ne şekilde kopyalayacağını belirliyor bu durumda tekrar metin ayarları ile uğraşmıyorduk. Sanırım birdaha göstermeye tıklamışım o pencere gelmiyor. tekrar nasıl gelir o pencere bilen arkadarlar yardım edebilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CorelDraw da özel kısyolunuz yok ise ( kendinize özel ayarladığınız kısya yol tuşları vs. )
coreldraw ilk açılışta F8 ile fabrika ayarlarına alıp bu sorunu bu şekilde çözebilirsiniz.

Merhaba corel de dışardan bir programdan kopyalanmış yazıları yapıştırdığında CTRL-V yapar yapmaz küçük bir pencere geliyordu. Orada Ne şekilde kopyalayacağını belirliyor bu durumda tekrar metin ayarları ile uğraşmıyorduk. Sanırım birdaha göstermeye tıklamışım o pencere gelmiyor. tekrar nasıl gelir o pencere bilen arkadarlar yardım edebilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap

gency

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2015 #3
söylediğinizde bir seçenek ama birçok kısayol vs yaptım hepsi sıfırlanır bu şekilde.
Bu mesajdan alıntı yap

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2015 #4
yazı yapıştırma Tools/Options/ Workspace / Warnings seçeneğinden Pasting and importing Text seçeneğini seçip okleyledikten sonra istemiş olduğunuz pencere gelecek yazı yapıştırma
bu arada başka yerlere bakıp kopya çekmedim kendim buldum yazı yapıştırma

söylediğinizde bir seçenek ama birçok kısayol vs yaptım hepsi sıfırlanır bu şekilde.
Bu mesajdan alıntı yap

gency

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2015 #5
kopyaladığım yazı yapıştırmak istediğim yerdeki özellikleri alıyor istediğimde buydu fakat pencere açılmıyor yazı yapıştırma ama gerekte kalmadı pencereye. bende baya bi kurcalamıştım ama bir türlü bulamamışdım. çok teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2015 #6
yapmak istediğiniz tam olarak ne?
word ten CorelDraw a almak mı ?

kopyaladığım yazı yapıştırmak istediğim yerdeki özellikleri alıyor istediğimde buydu fakat pencere açılmıyor yazı yapıştırma ama gerekte kalmadı pencereye. bende baya bi kurcalamıştım ama bir türlü bulamamışdım. çok teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

gency

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2015 #7
müşterinin gönderdiği dosyalardan bazı yazıları alıp çalışma sayfamdaki yere parça parça yapıştırıyorum. yazı boyutu fontu sonradan düzeltiyordum bundan sonra sıkıntı kalmadı tekrar saol
Bu mesajdan alıntı yap