Yazı yazarken Corel Kapanıyor..

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Yazı yazarken Corel Kapanıyor.. Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar corel X4 kullanıyorum hem kendi kullandığım proğramda hemde arkadaşın kullandığı corel aynı davranışı yapıyor nedeni ne olabilir acaba JAY FOOTLİK ismini yazdığımda corel sayfası kapanıyor bilgisi ...

fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar corel X4 kullanıyorum hem kendi kullandığım proğramda hemde arkadaşın kullandığı corel aynı davranışı yapıyor nedeni ne olabilir acaba
JAY FOOTLİK ismini yazdığımda corel sayfası kapanıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafik_Ersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik_Ersin

Baskıcı / Balıkesir

Alt 12-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı sorun bendede var ama ben ali yazdığımda kapanıyo birde j harfiyle bişey yazdığımda
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #3
lisanslı sürüm kullanın veya yenisini indirin Yazı yazarken Corel Kapanıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Alt 13-03-2009 #4
kullandıgımprogram lisanslı
Bu mesajdan alıntı yap
straus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

straus(40)

Grafiker / Aydın

Alt 13-03-2009 #5
arkadaşlar benimde başıma geliyordu tools/options/text/quickcorrect içindeki işaretli olan bütün kısımların işaretini kaldırın spelling içindeki perform automatic spel checking işaretini kaldırın "ok" deyin. coreli kapatıp yeniden başlatın. yazılarınızı değiştirmediğini ve hata vermediğni göreceksiniz. Yazı yazarken Corel Kapanıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 13-03-2009 #6
daha önce bendede olmuştu bazen hala oluyo
bu konuda yardımı olan ark.lar oldu
corelde velut yazamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2009 #7
arkadaşlar benimde başıma geliyordu tools/options/text/quickcorrect içindeki işaretli olan bütün kısımların işaretini kaldırın spelling içindeki perform automatic spel checking işaretini kaldırın "ok" deyin. coreli kapatıp yeniden başlatın. yazılarınızı değiştirmediğini ve hata vermediğni göreceksiniz. Yazı yazarken Corel Kapanıyor..
Sorunuzun denenen ve benzer sorunları çözen yöntemi yukardaki alıntıdadır.

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Yazı yazarken Corel Kapanıyor.. butonu kullanarak değiştiriniz. Bu seferki için ben gerekli düzeltmeyi yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap