yazıcı renk sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - yazıcı renk sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhabalar; Benim bi sorunum var. Yazıcım epson1520, fakat ben corelde yada photoshopta yapılmış bir deseni renk renk çıktı aldığımda malumunuz filmin üzerindeki çıktının siyah olması lazım. Ama ...

yazıcı renk sorunu
hitaf1979 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hitaf1979

Baskıcı / İstanbul

yazıcı renk sorunu

Alt 23-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar;

Benim bi sorunum var. Yazıcım epson1520, fakat ben corelde yada photoshopta yapılmış bir deseni renk renk çıktı aldığımda malumunuz filmin üzerindeki çıktının siyah olması lazım. Ama bir türlü siyah (Koyu) olmuyor. Yani arada boşluklar kalıyor, buda filmin kalıp aşamasında sıkıntı yapıyor. Orneğin corelde renkleri macthing sistem 8 pantonesinden %100 olarak kullansam bile çıktıda tam bir koyuluk elde edemiyorum. Sizce sebebleri neler olabilir?

Yardımlarınız için TEŞEKKÜRLER. . . .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahura

Grafiker / Manisa

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba,
anladığım kadarıyla cmyk değerlerini trigromi için değil de tire baskı için almak istiyorsun. bunun için şunu dene: CTRL P ye bas. orada seperationas sekmesine tıkla. altta print seperationasu aktif hale getir. bunu yaptığında, işin içindeki renklerin değerleri işaretli olarak görünecektir. bu şekilde baskıya verirsen hepsini ayrı ayrı ve koyu (siyah) olarak alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap