Yazıcı Tavsiyesi?

Dijital makineler - Yazıcı Tavsiyesi? Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir grafik işiyle uğraşıyorum kendimce şimdi bana gerekli olan yazıcı hangisidir onun hakkında bilgi alıcam sizden yapmak istediklerim çeşitli boyutlarda potoğraflar ve afişler ...

Yazıcı Tavsiyesi?
Amasyalı_05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Amasyalı_05

Grafiker / İzmir

Dosya23

Yazıcı Tavsiyesi?

Alt 25-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir grafik işiyle uğraşıyorum kendimce şimdi bana gerekli olan yazıcı hangisidir onun hakkında bilgi alıcam sizden yapmak istediklerim çeşitli boyutlarda potoğraflar ve afişler çıkartmak acaba bunlar için nasıl bi yazıcı kullanmalıyım dediğim gibi bu işte yeniyim öle fazla bi para harcamak istemiyorum yazıcıya öneriler ve bilgiler için şimdiden tşk...

Yazıcı Tavsiyesi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ERKUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERKUS(58)

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sevgili Amasyalı kardeşim...ilk olarak baskı yapmak istediğin ebadları belirlemen gerek...ki arkadaşlarımız sana önerilerde bulunabilsin..." çeşitli boyutlar " demek subjektif bir tanımlama...o yüzden yardımcı olamıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tavsiyesi, yazici