yazilarin objelerin arasindan gecmesi

Edius - yazilarin objelerin arasindan gecmesi ...

zaraoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 12-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

poyrazhan usta
bu konuda da bir yardimin olur insallah bazi klilerde rasladim ornegin arka fonda minareler var minarelerin arasindan yazilar geciyor sagan sola yada soldan saga mantigi biliyorum az cok ama bunu bir turlu cozemedim acaba edius 6 daki mask efektiylen alakali bir seymi yoksa farkli bir durummu var.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
poyrazhan usta
bu konuda da bir yardimin olur insallah bazi klilerde rasladim ornegin arka fonda minareler var minarelerin arasindan yazilar geciyor sagan sola yada soldan saga mantigi biliyorum az cok ama bunu bir turlu cozemedim acaba edius 6 daki mask efektiylen alakali bir seymi yoksa farkli bir durummu var.
bana bu dediğin görüntünün linkini verebilirsen inceler sana daha sağlıklı bir cevap verebilirim
Bu mesajdan alıntı yap

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 23-12-2010 #3
vallah ustam ben bu goruntuleri seminerde izlemistim seminer ingilizceydi cok fazla soru sorma yetenegimde yoktur ingilizce cat pat biliyorum malum rezil olmaktansa oturup sadece goruntuleri izledim fakat bu goruntuleri bir televizyon kanalindada gordum benzer efektler kullanilmis sanirim ama bakiyorum oyle bir goruntu bulunca gonderirim linki ilgin icin tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 23-12-2010 #4
vallah ustam ben bu goruntuleri seminerde izlemistim seminer ingilizceydi cok fazla soru sorma yetenegimde yoktur ingilizce cat pat biliyorum malum rezil olmaktansa oturup sadece goruntuleri izledim fakat bu goruntuleri bir televizyon kanalindada gordum benzer efektler kullanilmis sanirim ama bakiyorum oyle bir goruntu bulunca gonderirim linki ilgin icin tesekkurler.
tamam dostum bekliyorum. amacım soruna sağlıklı ve doğru bir cevap verebilmek.

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
FotoSeçek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FotoSeçek

Fotoğrafçı / Kahramanmaraş

Alt 22-01-2011 #5
ediusta böyle bir özellik varmı?
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 22-01-2011 #6
ediusta böyle bir özellik varmı?
görüntüyü görüp bir inceleseydim bu özellik var yada yok derdim yazilarin objelerin arasindan gecmesi
Bu mesajdan alıntı yap

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 03-02-2011 #7
usta cozdum durumu fakat yapamadim yazilarin objelerin arasindan gecmesi vis title diye bir program var edius 6 ile birlikte calisiyor fakat bende yok bu program ve bu eklenti sayesinde yaziyi objelerin arasindan gecirmek cocuk oyuncagi gibi yada bana oyle geliyor cunku tamamen programin marifeti saygilar
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 03-02-2011 #8
usta cozdum durumu fakat yapamadim yazilarin objelerin arasindan gecmesi vis title diye bir program var edius 6 ile birlikte calisiyor fakat bende yok bu program ve bu eklenti sayesinde yaziyi objelerin arasindan gecirmek cocuk oyuncagi gibi yada bana oyle geliyor cunku tamamen programin marifeti saygilar
anladım. sen sanırım vitascene eklentisinden bahsediyorsun yazilarin objelerin arasindan gecmesi) o eklenti çok güzel bir eklenti birçok güzel marifetide var.
Bu mesajdan alıntı yap

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 15-02-2011 #9
vallah usta vitascene eklentisi var bende kullaniyorum fakat orda oyle birseye raslamadim evet guzel ozelliklere sahip fakat bu bahsettigim program yada eklenti tamamen farkli ve yazi isleri yapiyor vis title diye bir program yutubede falan var bazi goruntuleri bakarsan benim soylediklerimden fazlasini gormus olursun ustam selamlar
Bu mesajdan alıntı yap
sunat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sunat

Hiç Biri / Adıyaman

Alt 28-03-2011 #10
arkadaşlar böle bişeyden benim de haberim yoktu sayenizde öğrendim malesef edıus ta yazı tasarımı için fazla seçenek yok indirdim deneyecem bunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları