Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak - İzmir ...

alperozek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperozek

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarımı konusunda kendine güvenen ilk başta çok yüksek maddi beklentiler içinde olmayacak grafik tasarım ekibimi kuracağız ekibe dahil olmak isteyenler aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirler. yapılacak iş genellikle etkili reklam ve tanıtım materyalleri hazırlamak üzerine olacak

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak - İzmir - Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak - İzmir ya da Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yazılım Firmamız için grafiker ekibi kurulacak - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

diablo_king isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diablo_king

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 21-03-2012 #3
eğer ilgilenirseniz yazılım bölümünüzde 5 kuruş almadan kendimi geliştirmek isterim web bölümü mezunuyum laptopumda vardır.
poyrazdaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazdaka

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #4
Şuanda Gedik M.Y.O.'nda bilgisayar programcılıgı okumaktayım. yazılım alanında kendime güveniyor ve staj yapmak istiyorum c# ve mssql ile ilgilendim ama şu anda mssql ile pratiğim yok ama c,c++ javascript, cms sistemleri ve fotoshopla ilgileniyorum ama tasarım yönün biraz zayıf buna karşın ağ sistemlerinde güvenlik sertifikasını yazdığım bir algoritma ile Türkiye birincisi olarak uluslar arası bir yarışmada kazandım ve lisede 10 proje geliştirim 3 aktif olarak kulanılmakta...
kendimi yetiştirmek ve staj yapmak istiyorum ilgilenirseniz ********* adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Dore Creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dore Creative

Grafiker / İzmir

Alt 27-11-2013 #5
Web Tasarım Ve Grafik Tasarım Konusunda Uygun Çözümlerle Sizlerle Çalışabiliriz