Yazılım firması logo çalışmam. insectline sowtware

Logo Tasarımları - Yazılım firması logo çalışmam. insectline sowtware Sponsorlu Bağlantılar Yazılım firmasına yapmış olduğum logo çalışması. Eleştirilerinizi bekliyorum. Bu arada yeni yılınız kutlu olsun şimdiden arty:...

Y4s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Y4s(28)

Webmaster / Ankara

Alt 31-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım firmasına yapmış olduğum logo çalışması. Eleştirilerinizi bekliyorum. Bu arada yeni yılınız kutlu olsun şimdiden Yazılım firması logo çalışmam. insectline sowtwarearty:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yavuzelili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuzelili

Yrd. Grafiker / Gaziantep

Alt 31-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
s.a ben yeniyim bu meslekte ama bu anladığım kadarıyla bilgisayar yazılım logosu olacaksa aslan kaplan güzel düşünce ama bence daha grafiksel bi çalışma yapsaydın daha güzel olurdu yani aslan biraz ne bilim parfüm logosu gibi olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

Y4s(28)

Webmaster / Ankara

Alt 31-12-2009 #3
Aleyküm selam. Logoyu kaplanlı ve mavi yaptım. Mavi (ve tonları); kurumsallığı, kaplan; gücü temsil eder. Köklü bi' firma olduğu için bu ikisini birleştirmek istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
h6soft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h6soft

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-01-2010 #4
Bence bir yazılım firması için daha farklı bir logo tasarlanabilirdi. Bir de şu dikkatimi çekti, firma ne kadar köklü de olsa firma adının anlamına göre birşey yapılmalıdır.

İnsect Line, böcek hattı gibi bir anlama sahip. Bu durumda kaplan orada yersiz olmuş diyorum. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
ccaassppeerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccaassppeerr

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 02-01-2010 #5
ben bu meslekte yenyım daha meslek 3 sınıfa fıdıyorum ama yazılım sırketı ıcın guzel olmusYazılım firması logo çalışmam. insectline sowtware
Bu mesajdan alıntı yap
ccaassppeerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccaassppeerr

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 02-01-2010 #6
s.a. yes bana msn adresını werırmısın ben de bılısım bolumundeyım fıkır almak yada calısmalrımı paylaşmak ısterım Yazılım firması logo çalışmam. insectline sowtware
Bu mesajdan alıntı yap

Y4s(28)

Webmaster / Ankara

Alt 02-01-2010 #7
Grafikerler.net - Profil bilgileri: Y4s

İletişim bilgileri bölümünden alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap