Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. yazilimkampanyalari.org adresimiz için logo kartvizit mailing tasarım kurumsal ...

Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye Geneli
delicocuq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicocuq

Bilg. Teknikeri / Samsun

Alt 21-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum.

Program/Seviye: Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum.

yazilimkampanyalari.org adresimiz için logo kartvizit mailing tasarım kurumsal kimlik çalışması için fikir ve demo çalışması rica ederim...

uygun fiyatlı olursa sevinirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum.

yazilimkampanyalari.org adresimiz için logo kartvizit mailing tasarım kurumsal kimlik çalışması için fikir ve demo çalışması rica ederim...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye GeneliYazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye GeneliYazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye GeneliYazılım Kampanyaları düzenleyen sitemize logo yaptırmak istiyorum. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aabeecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aabeecee

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-05-2013 #3
Mail gönderildi, görüşmek üzere
Bu mesajdan alıntı yap
babubes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babubes

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-05-2013 #4
ilanla ilgileniyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
delicocuq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicocuq

Bilg. Teknikeri / Samsun

Alt 24-05-2013 #5
Arkadaşlar e-mail atmışsınız ancak bi demo çalışmas göremedim ayrıca fiyat yazmıyor gönderilen maillerde.

Konu Güncel..

Bu mesajdan alıntı yap