Yazılımcı ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yazılımcı ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yazılımcı ve proje yonetıcısı ıhtıyacı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Genel Nitelikler: • Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümlerinden mezun • HTML, XHTML, ...

RITESAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RITESAN

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımcı ve proje yonetıcısı ıhtıyacı

Program/Seviye: Genel Nitelikler:
• Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümlerinden mezun
• HTML, XHTML, Javascript ve CSS ile çalışmış
• HTML5 ve CSS3 ile çalışmış
• JSON ve XML konularında deneyimli
• Tarayıcı uyumlulukları konusunda tecrübeli
• Kullanıcı arayüzü geliştirme konusunda deneyim sahibi
• Web servis teknolojileri konusunda bilgi sahibi ve sunucu tarafı ile entegre çalışmış
• Nesneye yönelik tasarım ve programlama kavramlarını iyi derecede bilen ve tecrübesi olan
• ASP.Net / JSP / PHP / MSsql / Mysql ile kod geliştirmiş

Tercihen;
• Jquery, Dojo, ExtJS gibi kütüphaneler ile çalışmış
• Flex, AIR, Flash teknolojileri konusunda bilgi sahibi
• Grafik/Web tasarım programlarını bilen
. Android alaninda deneyimli.

Yukarıda niteliklere uygun kisi veya kisiler aranmakta olup , ilgilenenler lutfen iletisime gecsinler .
RİTESAN BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

İletişim: ********* - *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yazılımcı  ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye GeneliYazılımcı  ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye GeneliYazılımcı  ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye GeneliYazılımcı  ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 18-01-2013 #3
Ne kadar maaş vermeyi düşünüyor sunuz ?
Yunusercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunusercin

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2013 #4
Aradıkları özelliklere göre 10 bin TL den aşağı maaş vermemeleri lazım Yazılımcı  ve proje yonetıcısı ıhtıyacı - Türkiye Geneli))

RITESAN

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-01-2013 #5
Sayin aresrisus aranan ozelliklere hakim iseniz arayiniz .
Biz burda ne kadar kimin alacagi degil yazdigimiz bilgilere sahip ihtiyacimiz dogrultusunda dogru kisiyi bulmak.Maasi tartismak degil.Tabiki her isin bir hak eder degeri vardir.

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 19-01-2013 #6
Ben burada işin hakkından değil ilanınızı okuduğumda apaçık işten anlamadığınız ya da anladığınızdan ama anlamaktan geldiğiniz gibi enayi aradığınızın göstergesi olarak yazdığınız bilgileri sahip kişi değil kişiler aramanız gerektiğinden bahsediyorum. En az 3 alan var bu ilanda bu da 3 kişi demek oluyor ki siz 1 kişiden imkansızı beklemek ya da boşuna vakit kaybetmeyi seviyorsunuz. Bu ilanı kendiniz mi yazdınız yoksa başka bir ilanı kopyala yapıştır mı yaptınız merak ediyorum.

Öncelikle İş Verenlerin Okuması Gerek ! Şu yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu yazdıklarıma karşılık öncelikle saldırmadan önce birazcık üzerinde düşünüp ne demek istediğimi anlamaya çalışın. Verdiğim linki okursanız size yardımcı olacaktır zaten.

Konuyu uzatma niyetinde değilim amacım iyi niyetle bilinçsiz iş verenleri bilgilendirmek amacım.

Başarılar.

RITESAN

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2013 #7
ilgi alaninda ise arayabilirsin.Bilgili kopyala yapistir sorun o degil ihtiyacimiz olan kisi veya kisileri ekibe katacagiz hepsi bu uzatmanin anlami yok saygilar.

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 22-01-2013 #8
Kisiler olacaksa sorun degil ancak kisi olacaksa hem size hem calisana sorun.