Yazıya çizgi verme

QuarkXPress - Yazıya çizgi verme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. quark ta yazıya aşağıdaki şekilde çizgiyi nasıl verebilirim? yardım ederseniz çok sevinirim. (yazının rengi mor, drop shadowu %50 siyah ve yazı kenarlarında beyaz çizgi var) Yazı...

Yazıya çizgi verme
elizah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elizah

Sanat Yn. / İstanbul

Yazıya çizgi verme

Alt 12-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.
quark ta yazıya aşağıdaki şekilde çizgiyi nasıl verebilirim?
yardım ederseniz çok sevinirim.

(yazının rengi mor, drop shadowu %50 siyah ve yazı kenarlarında beyaz çizgi var)

Yazı
Yazıya çizgi verme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu basliginizi kurallar aykiri oldugu icin degistirdim...

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Isteginize gelince.. Photoshop`u denediniz mi? Quark`ta boyle bir ozellik yok bildigim kadariyla.. Ama photoshop`ta bu efekti cok kolay bir sekilde verebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
tuvenan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvenan

Grafiker / Zonguldak

Alt 14-04-2009 #3
Quark da böyle bir özellik vardır... Ver. 7 ve 8 de..
Bu mesajdan alıntı yap