yazıyı resmin şekline göre nasıl hizalayabilirim?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - yazıyı resmin şekline göre nasıl hizalayabilirim? ...

oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba
dekupe edilmiş bir resmin etrafına yazı yerleştirmek istiyorum tıpkı resmin hatları gibi girintili çıkıntılı olmalı. bunu nasıl yapabilirim? bilginizi paylaşırsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu linkler işinizi görür umarım:

Düzgün şekilli olmayan resme göre yazıları hizalama
x4 te wraph paragraf sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
antique isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antique

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2011 #3
resmin üzerine gelin, girinti çıkıntıları istediğiniz şekilde olan bir kutu çizin, resminizi "powerclip" komutuyla bu kutunun içine atın, sonra da bu kutuyu yazının istediğiniz yerine yerleştirip WRAP paragraph text komutunu uygulayın,

mesela dikdörtgen bir resmi üçgen bir kutunun içine attım, yazı da buna göre şekil aldı

umarım yardımcı olabilmişimdir!
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2011 #4
ayrı ayrı teekkür ederimyazıyı resmin şekline göre nasıl hizalayabilirim? gerçekten işim gördü..
Bu mesajdan alıntı yap