YDG kartvizit çalışması.

Kartvizit Tasarımları - YDG kartvizit çalışması. ...

YDG kartvizit çalışması.
X-R@Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / Ankara

YDG kartvizit çalışması.

Alt 17-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar iyi kötü yorumlarınızı görmek istiyorum...:smile:

YDG kartvizit çalışması.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 17-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sana bir iyi bir kötü haberim var kötü haber iyi haber diye bir şey yok iyi haber kötü haber diye birşey yok

( çalışmma güzel )

Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]

Grafiker / Ankara

Alt 17-07-2010 #3
sana bir iyi bir kötü haberim var kötü haber iyi haber diye bir şey yok iyi haber kötü haber diye birşey yok

( çalışmma güzel )
Teşekkür ederim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
RUKİYEŞAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RUKİYEŞAL

Grafiker / Ordu

Alt 17-07-2010 #4
Gayet güzel
Bu mesajdan alıntı yap
ademayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademayan

Grafiker / Ordu

Alt 17-07-2010 #5
oldukÇa qüzel arkadaşım ama ßiraz sade olmuş sanki
Bu mesajdan alıntı yap
b4nN3dX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b4nN3dX

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-07-2010 #6
ilk başta eemeğinize sağlık ,size iki önerim olucak biraz silik ve sade olmuş
silik olmasını engellemek için biraz gölgelendirme yapabilirsiniz
sadelik içinde renklerin 2-3 ton koyusunu deniyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]

Grafiker / Ankara

Alt 20-07-2010 #7
ilk başta eemeğinize sağlık ,size iki önerim olucak biraz silik ve sade olmuş
silik olmasını engellemek için biraz gölgelendirme yapabilirsiniz
sadelik içinde renklerin 2-3 ton koyusunu deniyebilirsiniz
Öneriniz için çok teşekkür ederim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 20-07-2010 #8
çizgilerin simetrik değil.. ayrıca grafik tasarım,web tasarım logo banner vb.. o vb'nin ne gereği vardır! umarım bastırmayı düşünmüyorsun bu kartı. 3. olarak YDS GROUP ne amaçla yazıldı çok merak ediyorum A.Ş./LTD şirketin birleşmesimisin okadar büyükmüsün kaldıki o kadar büyük firmalar kurumsal olur kartvizitlerinde logo banner vb reklam içerikli olmaz iletişim için kullanılır.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 20-07-2010 #9
Radüsleriniz çok düzgün olmamış öncelikle bunları düzeltmenizde yarar var. ikincisi grafik tasarım ibaresini kullandığınız andan itibaren logo banner gibi alt konular açmanız gereksiz. sonuçta grafik tasarımın uğraş konuları oldukları için ayrıca bir sektör kalemi olarak yazmanız gereksiz. Ayrıca arkadaşımın dediği gibi bir birleşme ya da holding çatısı altında çalışma söz konusu değilse ya da bir konsorsiyuma bağlı kurulmuş bir şirket değilseniz group kelimesini kullanmaktan kaçınmanızda yarar var. ayrıca kartı tasarlarken zemini düşeyde mirror yaparsanız daha güzel göreceğini tahmin ediyorum. kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]

Grafiker / Ankara

Alt 20-07-2010 #10
çizgilerin simetrik değil.. ayrıca grafik tasarım,web tasarım logo banner vb.. o vb'nin ne gereği vardır! umarım bastırmayı düşünmüyorsun bu kartı. 3. olarak YDS GROUP ne amaçla yazıldı çok merak ediyorum A.Ş./LTD şirketin birleşmesimisin okadar büyükmüsün kaldıki o kadar büyük firmalar kurumsal olur kartvizitlerinde logo banner vb reklam içerikli olmaz iletişim için kullanılır.
Bastırmak için değil. Groupa bu kadar takılmayın. Sadece yazı yazdım. :wink:

Radüsleriniz çok düzgün olmamış öncelikle bunları düzeltmenizde yarar var. ikincisi grafik tasarım ibaresini kullandığınız andan itibaren logo banner gibi alt konular açmanız gereksiz. sonuçta grafik tasarımın uğraş konuları oldukları için ayrıca bir sektör kalemi olarak yazmanız gereksiz. Ayrıca arkadaşımın dediği gibi bir birleşme ya da holding çatısı altında çalışma söz konusu değilse ya da bir konsorsiyuma bağlı kurulmuş bir şirket değilseniz group kelimesini kullanmaktan kaçınmanızda yarar var. ayrıca kartı tasarlarken zemini düşeyde mirror yaparsanız daha güzel göreceğini tahmin ediyorum. kolay gelsin iyi çalışmalar.
Öneriler için teşekkürler. Dikkate alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları