Yedek Parça için ambalaj tasarım

Ambalaj Tasarımı - Yedek Parça için ambalaj tasarım ...

r_korkmaz44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

r_korkmaz44

Eğitimci / Malatya

Alt 05-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle siteye olan ilk yazımdan dolayı mutluyum. Siteyi şöyle bir inceledim. Gerçekten güzel fikirler ve tasarımlar var. Bende inşaallah böyle çalışmalar çıkarırım.Ben bir ağabeyimin isteği üzerine bir ambalaj yapmam gerekiyor. Daha sonra web tasarımına geçeceğim.

Yedek parça üzerine iş yapan ağabey kafasından şöyle bir ambalaj geçirmiş. Yedek parçası dişi ve erkek soketlerden oluşna bir parça. 1. ve 2. parçayı bir kadın ellerinde tutacak.(1. ve 2. parça arasında birşey olmayacak. sadece ellerinde tutacak.) 2. parçadaki kablolardan ışık ayrı ayrı 8 tane çıkarak sağ taraftaki arabayı örümcek gibi örecek. Arkadaşlar bunu bir yapabilsem işin çoğunu halletmiş olacam. Baktım iki elinde bir şey olan bir bayan resmi bulamadım. Ve bulsamda ışık demetini nasıl yapacağımıda açıkcası pek bilmiyorum.Bu arada ben resmi yollayayım

Şimdiden çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.SAYGILAR.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Designer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designer35

Grafiker / Manisa

Alt 09-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sana bol şans
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2007 #3
Arkadaşlar öncelikle siteye olan ilk yazımdan dolayı mutluyum. Siteyi şöyle bir inceledim. Gerçekten güzel fikirler ve tasarımlar var. Bende inşaallah böyle çalışmalar çıkarırım.Ben bir ağabeyimin isteği üzerine bir ambalaj yapmam gerekiyor. Daha sonra web tasarımına geçeceğim.

Yedek parça üzerine iş yapan ağabey kafasından şöyle bir ambalaj geçirmiş. Yedek parçası dişi ve erkek soketlerden oluşna bir parça. 1. ve 2. parçayı bir kadın ellerinde tutacak.(1. ve 2. parça arasında birşey olmayacak. sadece ellerinde tutacak.) 2. parçadaki kablolardan ışık ayrı ayrı 8 tane çıkarak sağ taraftaki arabayı örümcek gibi örecek. Arkadaşlar bunu bir yapabilsem işin çoğunu halletmiş olacam. Baktım iki elinde bir şey olan bir bayan resmi bulamadım. Ve bulsamda ışık demetini nasıl yapacağımıda açıkcası pek bilmiyorum.Bu arada ben resmi yollayayım

Şimdiden çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.SAYGILAR.
Bu kadar özel bir tasarım isteniyor. Peki bunu isteyen kişi bunun bedelini ödemeye razı mı ? Fotoğraf çekimi gerekli tasarımın tam istendiği gibi olması için ne yapmaya hazır? Merak ettim açıkçası.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
matri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matri(47)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2007 #4
sanirim arama motorlarinda, model, manken, vs.. aratttirip, iki ellerini yana dogru acik bir bayan bulman sart.

sekil 1 ve 2 yi ellerine montaj edip, p.shopda da isinlarila arabayi bu bayana montaj edersen Yedek Parça için ambalaj tasarım

edersen, yaparsan, san san san.....
olur sanirim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
icin ambalaj tasarim, yedek parca icin