Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Grafiker / Tasarımcı

Sonuçlanan İlanlar - Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Grafiker / Tasarımcı Sponsorlu Bağlantılar Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Alınacaktır. - İşini severek yapacak. - CorelDraw ve PhotoShop'ta Yeterli tecrübeye sahip, - Basılı işlerde teknik bilgiye ve deneyime sahip olan veya olabilirm ...

sedar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedar

Grafiker / İzmir

Alt 29-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Alınacaktır.

- İşini severek yapacak.
- CorelDraw ve PhotoShop'ta Yeterli tecrübeye sahip,
- Basılı işlerde teknik bilgiye ve deneyime sahip olan veya olabilirm diyen ve yaratıcı,
- Grafikerlik Tasarım 'da en az 1 yıl deneyim sahibi,
- Kendini geliştirebilecek ve tasarım yaptığı işlerde hataları minimum seviyede tutacak arkadaşlar,

Eğer bu kişi benim diyorsanız; CV'nizi gönderin.

İletişim:
Sedar ÖZBEK & Haydar ÖZBEK - 0 232 458 16 77
5604 Sk. No:19 Çamdibi / İZMİR
msn : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Grafiker / Tasarımcı veya Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Grafiker / Tasarımcısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..