Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli ...

kayataylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayataylan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba, markalı bir fast food zincirlerinin yeni çekilecek fotoğraflarının rötuş, gölge, dekupe vs gibi profesyonel işlemlerini yapabilecek bir photoshop uzmanına ihtiyacımız var. Klasik renk açma kapama işlemlerini zaten fotoğrafçılar yapabilmekte. Bahsettiğim profesyonel makyajlama. Bilen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli - Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli ya da Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli | Yemek fotoğrafı düzenlemesi yapabilecek - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ilhnklv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhnklv(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2011 #3
Mail gönderildi bilginize.
[email protected]
Bu mesajdan alıntı yap
kayataylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayataylan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2011 #4
Arkadaşlar gerekli desteği buldum. İlginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap