Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ? ...

ocalyptush isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ocalyptush

Yrd. Grafiker / Çorum

Alt 21-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?[/IMG]
http://img84.imageshack.us/img84/25
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok acıklı ve başarılı bir tasarım olmuş elinize sağlık.

Göz yaşartıcı bir ürün ambalajı mı bu?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2011 #3
Gözlerimizin yaşarması mı gerekiyor? Anlamadım, bu nedir? Siz mi yaptınız? Duygusal bir bağ mı söz konusu? Öyle bir başlık seçmişsiniz ki insan ne diyeceğini, neye çekeceğini şaşırıyor.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

İlk çalışmanız ve basıldı mı? Bu yüzden mi öyle diyorsunuz? Açıklık getirmeniz yararınıza olacaktır.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

ocalyptush

Yrd. Grafiker / Çorum

Alt 21-04-2011 #4
Gözlerimizin yaşarması mı gerekiyor? Anlamadım, bu nedir? Siz mi yaptınız? Duygusal bir bağ mı söz konusu? Öyle bir başlık seçmişsiniz ki insan ne diyeceğini, neye çekeceğini şaşırıyor.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

İlk çalışmanız ve basıldı mı? Bu yüzden mi öyle diyorsunuz? Açıklık getirmeniz yararınıza olacaktır.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?
Sanırım başlık, tasarımın bir adım önüne geçti. Nedense iyi olan şeylerden hiç bahsedilmez bizim memleketimizde. Halbuki 'yaşamımızdaki önplanlar değil background'lardır bizi biz yapan' :wink: Tasarımla ilgili nacizane fikirleriniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2011 #5
Sanırım başlık, tasarımın bir adım önüne geçti. Nedense iyi olan şeylerden hiç bahsedilmez bizim memleketimizde. Halbuki 'yaşamımızdaki önplanlar değil background'lardır bizi biz yapan' :wink: Tasarımla ilgili nacizane fikirleriniz ?
Haklısınız tabi ki, memleketimizde durum böyle. Fakat konu başlığınızı "background" olarak görmeniz ne derece doğru? Bunun için size nutuk çekmeyeceğim rahat olun, zira yoruldum.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

Çalışmaya gelince, gayet başarılı.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

Gözlerinizi yaşartacak nice çalışmalarınızla sizi burada tekrar görmek dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap

ocalyptush

Yrd. Grafiker / Çorum

Alt 21-04-2011 #6
Haklısınız tabi ki, memleketimizde durum böyle. Fakat konu başlığınızı "background" olarak görmeniz ne derece doğru? Bunun için size nutuk çekmeyeceğim rahat olun, zira yoruldum.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

Çalışmaya gelince, gayet başarılı.Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

Gözlerinizi yaşartacak nice çalışmalarınızla sizi burada tekrar görmek dileğiyle...
Teşekkür ederim Sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-04-2011 #7
ben de başta şaşırdım. Herhalde paylaşan arkadaşın yaptığı ama ondan çalınmış bir şeyi yakaladığını falan sandım Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

olayı anlayınca tasarıma odaklandım ve bende gayet güzel olmuş. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ysnoksuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysnoksuz(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2011 #8
Ben ağlamaktan birşey diyemiyorum. Yapılan bütün olumlu yorumlara katılıyorum....
(Şaka maka bir yana senden iyi pazarlamacı olurYemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?)
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 13-09-2011 #9
Ben somaliyle alakalı birşey bekliyordum açıkçası içeriği görünce garipsedim Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?
Elinize sağlık sade ve başarılı olmuş müşterinizde beğenmiştir umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 14-09-2011 #10
hala ağlıyorum =) Güzel çalışma başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları