Yeni Afrika Yazı (Resimli)

Photoshop - Yeni Afrika Yazı (Resimli) Sponsorlu Bağlantılar 300x200 ebatlarında yeni bir sayfa açın. Foreground Color rengini #FFD200 ve Background Color rengini #FF9000 yapın. Gradient Tool aracına tıklayın. Üst tarafta Renk paneline tıklayın. Açılan pencereden bu ...

haruni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haruni

Fotoğrafçı / Balıkesir

Alt 07-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

300x200 ebatlarında yeni bir sayfa açın.
Foreground Color rengini #FFD200 ve Background Color rengini #FF9000 yapın.
Gradient Tool aracına tıklayın. Üst tarafta Renk paneline tıklayın. Açılan pencereden bu iki renkle ilgili panele tıklayın. Sayfanıza Resimdeki gibi uygulayın.
Foreground Color rengini #FFFFFF yapıp, yazınızı yazın.

Layer > Layer Style > Outer Glow i açıp, Blend Mode: Normal, Opacity: 100, Renk kutucuğuna tıklayıp Siyahı seçin, Technique: Softer, Size: 10 yapın.
Layer > Layer Style > İnner Glow i açıp, Blend Mode: Normal, Opacity: 45, Renk kutucuğuna tıklayıp Siyahı seçin, Technique: Softer, Choke: 40, Size: 2 yapın.

Layer > Layer Style > Bevel abd Emboss i açıp, Angle: 90 yapıp, Opacity lerin her ikisini de 100 yapın.
Layer > Layer Style > Satin i açıp, Blend Mode: Normal, Opacity: 100,Distance: 22, Size: 0 yapın.

Layer > Layer Style > Color Overlay i açıp, Blend Mode: Normal, Opacity: 100 yapıp, Renk kutucuğuna tıklayın ve Renk değeri olarak #FF9000 girin.
Layer > Layer Style > Stroke i açıp, Size: 2 yapıp, Color kutucuğuna tıklayın ve Rengi Beyaz olarak seçin.

Alıntıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

photoshop_er isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photoshop_er

Hiç Biri / Konya

Alt 30-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler basit ve güzel Yeni Afrika Yazı (Resimli)
Bu mesajdan alıntı yap
AdqzL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AdqzL

Grafiker / Antalya

Alt 23-10-2010 #3
katılıyorum... basıt ve quzel
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yeni, afrika, yaz, resimli