Yeni başlayan birine önerileriniz ??

Moda ve Tekstil Tasarımı - Yeni başlayan birine önerileriniz ?? ...

Nurie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nurie

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 15-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Tasarıma dair hiçbirşey bilmiyorum fakat kafamdaki sorulara burada cevap bulabilirim diye umuyorum. Çanta tasarlamak istiyorum,çizim kabiliyetim olmasa bile kafamdaki tasarımları bi şekilde kağıda yada 3 boyutlu ortama taşıyabileceğim bir yol var mıdır. Program ya da çizim kursu nerden başlamam gerekir. Lütfen bana yol gösterin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 15-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle netten çanta görselleri bularak bunları çizmeye çalışmalısınız bir süre sonra siz de kafanızdan tasarladıklarınızı kağıda dökmeye başlayabilirsiniz, yalnız çok çalışmanız gerekecek
netten bulduğunuz çanta görseliyle çizdiğinizi paylaşabilirseniz nerelerde hata yaptığınızı nasıl düzeltebileceğiniz noktasında yardımcı olabilirim
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Nurie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nurie

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2015 #3
öncelikle netten çanta görselleri bularak bunları çizmeye çalışmalısınız bir süre sonra siz de kafanızdan tasarladıklarınızı kağıda dökmeye başlayabilirsiniz, yalnız çok çalışmanız gerekecek
netten bulduğunuz çanta görseliyle çizdiğinizi paylaşabilirseniz nerelerde hata yaptığınızı nasıl düzeltebileceğiniz noktasında yardımcı olabilirim
kolay gelsin
Çok teşekkürler, deneyeceğim, bir şeyler ortaya çıktıkça paylaşırım Yeni başlayan birine önerileriniz ?? Bunun dışında bir program öğrenmek için erken mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
canta, tasarım