Yeni başlayana yardım :))

Corel Draw - Yeni başlayana yardım :)) ...

Evileyebead isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Evileyebead

Hiç Biri / Antalya

Alt 29-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle siteyi hazırlayanlara teşekkürler ve üyelere merhaba...40'ından sonra azanı COREL paklar felsefesini benimseyip 1 günlük corel kullanıcısıyım.Benim sorum...jpeg formatındaki bir deseni vektörel hale getiren bir program var mı?Bir diğeri ise jpeg i renklerine göre kılavuz çizgilerini oluşturan bir program görmüştüm bilen var mı? TEŞEKKÜRLER...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Baran35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baran35

Grafiker / İzmir

Alt 23-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öyle bir program varsa banada söyleyin Yeni başlayana yardım :))
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 23-05-2011 #3
fotoğrafı vektörel hale Adobe Illustratör programı çeviriyor. Ancak Corel'in de böyle bir çeviri yapabileceğini düşünüyorum. Corel bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
İkinci sorunda ne demek istedin anlıyamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2011 #4
corel 'de bitmaps menüsü altında / trace bitmap seceneği ve çıkan menü seçimleriyle bu işlemi çok rahat yapabilirsiniz, gerisi size kalmış !

şimdiden kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap
nefisee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nefisee

Grafiker / İzmir

Alt 01-07-2011 #5
eline kuvvet Yeni başlayana yardım :)) tekrardan çizilcek
Bu mesajdan alıntı yap
konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Alt 12-07-2011 #6
Öncelikle siteyi hazırlayanlara teşekkürler ve üyelere merhaba...40'ından sonra azanı COREL paklar felsefesini benimseyip 1 günlük corel kullanıcısıyım.Benim sorum...jpeg formatındaki bir deseni vektörel hale getiren bir program var mı?Bir diğeri ise jpeg i renklerine göre kılavuz çizgilerini oluşturan bir program görmüştüm bilen var mı? TEŞEKKÜRLER...
selam ilk önce böyle bir sözle 40'ından sonra azanı COREL paklar felsefesini benimseyip 1 günlük corel kullanıcısıyım. cok hostu nerdeyse gülme kırızınden öbür tarafa gidiyordum :rofl: gece geece bizi güldürdün ya ne deyim sana :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap