yeni başlayanlar için illustrasyon..

İllüstrasyon Çalışmaları - yeni başlayanlar için illustrasyon.. ...

fotoromantik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoromantik(27)

Fotoğrafçı / Rize

Alt 09-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, benim sorum şu , karakalem çizimlerim ezkizlerim çok iyidir.yani kağıt üzerinde ilustrasyonda iyyim.fakat pcde illustrasyona yeni başlıyorum..sizce hemen ögrenebilir miyim? Ve yeni basladığım için nelere önerirsiniz? Mesela en kolay ögreneblcegm program hangsi.yeni başlayanlar için illustrasyon..[
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gamikro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamikro

Webmaster / İstanbul

Alt 09-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop ile başla, illustratöre uğramadan geçme, çünkü vektörel çizim bilgisi olmazsa olmaz. Karakalemle iyiysen wacom'u da çok seversin.

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-10-2014 #3
Şu vektör tapanlı programları photoshop gibi kullanmayı bi öğrenemedim gitti.. Sana tavsiyem photoshop ile paşla ama Illustrator'ü de ihmal etme.. Bu çizimleri Pen Tool ile çizebilirsin. (:
Bu mesajdan alıntı yap
Malayani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Malayani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2015 #4
Bol bol çiz, el-göz koordinasyonunu geliştir.Krita adında bir program var hem öğrenmesi Photoshop'a nazaran daha kolay hem de bedava. Link paylaşmada sorun yoktur umarım. https://krita.org/
Bu mesajdan alıntı yap