Yeni başlıyorum

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Yeni başlıyorum Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarımı merak ediyorum ve başlamak istiyorum bununla ilgili izlemem gereken yol ve bilmem gerekenler hakkında yardımlarınızı bekliyorum...

Yeni başlıyorum
Pitikareli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pitikareli

Fotoğrafçı / Eskişehir

Yeni başlıyorum

Alt 23-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımı merak ediyorum ve başlamak istiyorum bununla ilgili izlemem gereken yol ve bilmem gerekenler hakkında yardımlarınızı bekliyorum Yeni başlıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Efe Tatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Efe Tatar

Webmaster / İzmir

Alt 23-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle hoşgeldiniz.
İllustrator cs6 program derslerine bakarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Geri kalanı yeteneğinize kalmış.
Bu mesajdan alıntı yap
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 27-11-2013 #3
Adobe Photoshopla başlamanızı tavsiye ediyorum.Fotoğrafçı olduğunuz için en çok ihtiyacınız olacak programdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Pitikareli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pitikareli

Fotoğrafçı / Eskişehir

Alt 01-12-2013 #4
Hoşbuldum teşekkürler. Photoshop u bir anlayamadım ya bayagı karışık görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap