yeni bir enerji içeceği tasarımı

Ambalaj Tasarımı - yeni bir enerji içeceği tasarımı Sponsorlu Bağlantılar bu tasarım kasım gibi piyasaya çıkacak.. ama sahipleri ile anlaşmazlık yasadık tasarımı verdkten sonra bi kaç değişiklik yapılmıs sanırım.. hak talep etmeyeyim diye...neyse içerseniz artık :rofl: [IMG] [/IMG]...

grafikerburcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerburcu

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu tasarım kasım gibi piyasaya çıkacak.. ama sahipleri ile anlaşmazlık yasadık
tasarımı verdkten sonra bi kaç değişiklik yapılmıs sanırım..
hak talep etmeyeyim diye...neyse içerseniz artık yeni bir enerji içeceği tasarımıyeni bir enerji içeceği tasarımı:rofl:

[IMG]yeni bir enerji içeceği tasarımı[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler Bulut Manastır
eline sağlık burcu yapılan hırsızlığa diyecek lafım da yok tabi!
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerburcu

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #3
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #4
peki siz neden tasarımınızın bedelini almadan işi teslim ettiniz ki... kendi elinizle sunmuşsunuz adamlara alın kullanın diye...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerburcu

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #5
calıstığım iş yerinde oldu bu olay .. .çok uzun ya .. alırım diye düşündüm ama .. vermediler.. bende çıktım işten zaten baska bi yerdeyimm
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #6
1 saniye anlayamadım... siz bir işyerinde çalışıyordunuz ve bu tasarımı müşteriye yaptınız... siz işi teslim ettiniz ama tasarımın bedelini ödemediler... durum bu sanırım... fakat bir şey var... sonuçta işyerinizin sahiplerine gidecek olan bu bedeli siz zaten alamazsınız ki... alabilirim sanmıştım dediğiniz için bunu söylüyorum... sözlerimi yanlış anlamayın... freelance çalışmadığınız müddetçe zaten o para sizin cebinize girmez... bu dumunda işyeri sahiplerinin almamış olmasını söylemek istediğiniz düşüncesine geçersek almadıklarını nereden biliyorsunuz... patronlar bu konuları grafikerleriyle paylaşmaz bile...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerburcu

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #7
yok anlatayım.. ben orda çalısırken basladım bu tasarıma .. işten çıktım .. çıkınca da bunlar oraya gitmemişler .. bana ulaştılar ve benim yapmamı istediler. bende yaptım .. ücreti söledim kabul etmediler falan filan.. bir sürü şey
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #8
o zaman kendinizi güvenceye almalı ve sözleşme yapmadan işe devam etmemeliydiniz... yada biraz öncede dediğim gibi bedelini tam olarak almadan işi teslim etmemeliydiniz... freelance çalışmanın cilveleri bunlar... artık bundan sonra daha dikkatli olursunuz... kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerburcu

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #9
çok teşekkür ederim .. sağolasın
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-08-2008 #10
Bir iş yerinde çalışırken bu ve bunun gibi kaç tane çalışma yapılıyor..ve bunun karşılığında Maaş adı altında bir ücret alıyoruzyeni bir enerji içeceği tasarımı beklenilen tek karşılık buyeni bir enerji içeceği tasarımı
işe gelincede diğer firmalara nazaran kasımda bir patlama yaratacak çalışma değil bana kalırsa..alttaki fire XXXX firmanın kullandığının çok benzeri.. O harfinin altındaki k kuyruk hoş bir espri ama onu Q diye okumaya can atanlarda olucak elbet..Sonuç olarak size tekrar dönmek istemeleri bu işi başkasına bırakmak değilde yapılabilecek ufak değişiklikler sizinle birlikte gitmişte olabilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, enerji, içeceği, tasarımı, yeni