Yeni Çeri

Karakalem - Yeni Çeri ...

Yeni Çeri
Tehort_King isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tehort_King

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Yeni Çeri

Alt 24-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Çeri

Lise son öğrencisiyim ilerde grafiker olmak istiyorum. Bu benim forumdaki ilk resmim değerlendirirseniz sevinirim. Ayırdığınız vakit için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
adamın başı küçük olmamışmı biraz?
elinize sağlık Yeni Çeri
Bu mesajdan alıntı yap

Tehort_King

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 24-02-2008 #3
adamın başı küçük olmamışmı biraz?
elinize sağlık Yeni Çeri
evet aslında gerçekten öyle teşekkür ederim tekrarYeni Çeri)
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 24-02-2008 #4
güzel ileride başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 24-02-2008 #5
çizimin ilerde gelişir durmak yok yola devam kardeş :P
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-02-2008 #6
Lise öğrencisi bir arkadaşımız, kendilerine sormak istiyorum. Okuduğu tarih kitaplarında acaba hiç [COLOR="Red"]Yeniçeri[/COLOR] kelimesini ayrı yazılmış halde görmüş mü?

Hiç mi okumazsınız arkadaşım ya da hiç mi dikkat etmezsiniz. Dilimize özen gösterin lütfen, özellikler siz gençlerimiz.
Bu mesajdan alıntı yap
ewrex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewrex

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-02-2008 #7
bu Çeri zaten başlı başına Yeni olduğu için değerli arkadaşım biraz yorum katmış sanırım ama eline sağlık kafanında bence vücuda göre küçük olması daha kaslı ve geniş vücutlu yapmış güzel çalışma başarılarYeni Çeri
Bu mesajdan alıntı yap
Ressam Halil ŞİKAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ressam Halil ŞİKAR

Ressam / Afyonkarahisar

Alt 12-03-2008 #8
Önce bu sanata ilgi duyduğun için kutlarım.Olumlu olması dileğimle sana gördüklerimi söyliyeyim.Normal bir insanın kafası vücut boyunun 1/7.5 kadardır.bir insanın kafası omuz genişliğinin 1/3 kadardır.bir insanın eli açık vaziyette yüzünü kaplar.bu ve benzer bir çok standart oranlar var. Bence bunları araştır ve bir a4 e yazdır, masanın bir köşesinde dursun.
Yeniçerinin palası roma kılıcı gibi kısa kalmış oysa daha ihtişamlı olmalıydı.
O hançer ASLA bizim kültürümüzde yok .o hançer arap yarımadası özellikle yemen ve civarında yaygın olan CEMBİYE dir.Biraz araştırmacı olmalısın.Yoksa bu gibi yaklaşımlar kültürel karmaşa ve kirliliğe yol açar.
Asla bir bayrağın üzerinde mızrak başı olmaz. Biz Türklerde bayrak sapını üstünde hilal şeklinde alem vardır.Bayrak ta norm görünmüyor,Fantastik bir penceredende baksan bu ayrıntılara dikkat etmelisin.
Son olarak ismini yazarken biraz daha tevazu gösterip sağ alta biraz daha küçük puntolarla yazarsan daha etkileyici olur.
Yazdıklarımın olumlu şeylee vesile olmasını dilerim. başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tehort_King

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 12-03-2008 #9
Önce bu sanata ilgi duyduğun için kutlarım.Olumlu olması dileğimle sana gördüklerimi söyliyeyim.Normal bir insanın kafası vücut boyunun 1/7.5 kadardır.bir insanın kafası omuz genişliğinin 1/3 kadardır.bir insanın eli açık vaziyette yüzünü kaplar.bu ve benzer bir çok standart oranlar var. Bence bunları araştır ve bir a4 e yazdır, masanın bir köşesinde dursun.
Yeniçerinin palası roma kılıcı gibi kısa kalmış oysa daha ihtişamlı olmalıydı.
O hançer ASLA bizim kültürümüzde yok .o hançer arap yarımadası özellikle yemen ve civarında yaygın olan CEMBİYE dir.Biraz araştırmacı olmalısın.Yoksa bu gibi yaklaşımlar kültürel karmaşa ve kirliliğe yol açar.
Asla bir bayrağın üzerinde mızrak başı olmaz. Biz Türklerde bayrak sapını üstünde hilal şeklinde alem vardır.Bayrak ta norm görünmüyor,Fantastik bir penceredende baksan bu ayrıntılara dikkat etmelisin.
Son olarak ismini yazarken biraz daha tevazu gösterip sağ alta biraz daha küçük puntolarla yazarsan daha etkileyici olur.
Yazdıklarımın olumlu şeylee vesile olmasını dilerim. başarılar.
Yorumunuz için teşekkür ederim.Yeni Çeri
Bu mesajdan alıntı yap

Tehort_King

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-09-2008 #10
yakında bi çeri daha gelio onda birleşik yazar yüklerim ''yeniçeri'' die Yeni Çeri ama hançer konusnda bişey yapamadım çok yakışıo bence bayrak başındaki mızrak konusnuda düzelttim heralde bide bayrağı üç hilalli yaptım ama siyasetten anlamam ve alakam yoktur şimdiden söliimde yanlış anlaşılma olmasın resmi tarif ettim artık yüklememin bi anlamı olmuucak heralde Yeni ÇeriDYeni Çeri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yeni ceri, yeni eri