yeni çıkartacağım alışveriş dergisine kapak tasarımı konusunda yardım

Basılı Yayınlar - yeni çıkartacağım alışveriş dergisine kapak tasarımı konusunda yardım ...

yilmaz38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmaz38

Grafiker / Kayseri

Alt 18-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni çıkartacağım alışveriş dergisi için kapakta nasıl bir imaj kullanmalıyım sizce, bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Çalışmalarınızı paylaşırsanız şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biraz siteyi dolaşırsanız aradığınızı bulursunuz.
İşin doğrusu siz bir çalışma yapıp sunun buradaki arkadaşlar
yorumlarıyla size yön gösterirler çalışmanızı görmeden
nasıl bir yardımımız olabilir ki üstelik arkadaşlarımızın çoğu bu işi burada ekmek parası için yapıyor

Armut piş ağzıma düş olmaz yani

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #3
alışveriş deyince zihninizde nası görüntüler canlanıyor çok merak ediyorum doğrusu.
Bu mesajdan alıntı yap
yilmaz38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmaz38

Grafiker / Kayseri

Alt 20-02-2010 #4
ne nerede ne kadar?, yeni ürün tanıtımı, mekan tanıtımı, evlilik paketleri, aktüel, sağlık gibi konular içerecek

bu yeni bir dergi olacağından kapakta nasıl bir imaj resim kullanabilirim diye sormuştum aslında yoksa tasarımlarınızı benimle paylaşım demedim, sadece fikir istemiştim, yada kapakta kullanacağım resim imajını istemiştim.
Bu mesajdan alıntı yap
nerminsenol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nerminsenol

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2010 #5
bu konuda feelance olarak tasarım yapıyorum yardımcı olabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap
SDN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SDN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2010 #6
modernıze edılmıs cızgıler kullnmalısın. canlı renkler ama renklerden kastım çok yogun we kalabalık renkler degıl.. bunun dısında brush' lrdnda faydalanabılırsın.. ama en onemlısı bu fırmanın konumu.. alıswerıs merkezıne gıdıcek olan kıtlenın durumsal ( yanı daha cok yoresel bır tarzımı wardır yoksa daha modernıze edılmısbır tarzmı takılıyr) ws..
Bu mesajdan alıntı yap