Yeni dış mekan makine alacak kişilere tavsiyeler..

Dijital makineler - Yeni dış mekan makine alacak kişilere tavsiyeler.. ...

tayfun__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayfun__

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açtığım bu konuda yeni makine alacak kişilere tavsiye vermek için yazdım.makine alacaksanız makineyi almadan önce yedek parça fiyatlarını yazılı olarak isteyin.yurtdışında 100-150$lık basit entegreli bir kart için maalesef benden 1500 dolar istedi ithalatçı firma.(2 e elektronik ikitelli) ayrıca makinanızı piyasanın bilinen markalarından seçin derim ben,öyle olursa garantisi bitince parçalarını bulmanız daha kolay olur.eğer makine aldığınız firmacık malzemede ithal ediyorsa,o firmadan makine almak için bir kez daha düşünün derim ben.çünkü size bizden vinil,boya almasınız makinenizin kafaları bozulur gibi yalan söyleyeceklerdir.ve sizde yeni olduğunuz için onların her dediğini yapacaksınızdır.ayrıca ellerindeki her şeyi ticaret ahlakına sığmayan bir şekilde kullanacaklardır,örneğin taksitle almışsanız ödemenizi 1 hafta aksattıysanız ödeme yapılmadan asla servis gelmez,yada o firmadan malzeme almıyorsanız yine servisi bulamazsınız.bunlara dikkat edin.saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 14-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Doğru Söze ne denir haklısınYeni dış mekan makine alacak kişilere tavsiyeler..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-08-2008 #3
haklısın yanlız bır sey solemek istiyorum konudada actıgım gibi ben prodigitalden makine aldım yanlız bana makineyi sıfır diye satıllar sonra ıkıncı el cıktı fuarda kullandık fılan dedıler ıkı sene kullandım ama sonunda anakart uzerınde bulunan boya entegresı yanmıs degıstırmek ıstedım servısten 3500 dolar fıyat verdıler anakartın uzerındekıne bunun dısında piyasada degiştirmek istedim adamlar entegrenın uzerınde bır sey okuyamıyolarkı degıstırsınler sılınmısler ve makıne dukkanda yatıyo bana yardımcı olabılırmısın bu konuda thanks
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 18-08-2008 #4
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
özdemir dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özdemir dijital

Baskıcı / Aydın

Alt 24-04-2010 #5
cemoreklam inşalha sanslısındırki kartında entegrenin takıldıgı yeri bi incele bazılarında kartın üzerinde yazıyor entegre seri numarası cözersen ordan cözersin yada aynı marka bi makina bulucaksun sansına umarımki kazınmamıştırr
Bu mesajdan alıntı yap
nedim tel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nedim tel

Grafiker / Balıkesir

Alt 08-05-2010 #6
:worried:tşk
Bu mesajdan alıntı yap
serhat antalya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhat antalya

Baskıcı / Antalya

Alt 17-05-2010 #7
makinanın modelini yazarsan ve kartın resmini yardımcı olmaya çalısırım.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alacak, diş, kişilere, makine, mekan, tavsiyeler, yeni