yeni etiket çalışmaları

Ambalaj Tasarımı - yeni etiket çalışmaları Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ekteki çalışmayı 1 saat içinde hazırladım çok vakit yoktu ve acildi sizce soldakiler mi iyi yoksa sağdakilermi ama eleştirirken tamamen amatör olduğumu unutmayın şimdiden teşekkür ederim...

yeni etiket çalışmaları
bereketofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bereketofset

Matbaacı / Konya

yeni etiket çalışmaları

Alt 03-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ekteki çalışmayı 1 saat içinde hazırladım çok vakit yoktu ve acildi sizce soldakiler mi iyi yoksa sağdakilermi ama eleştirirken tamamen amatör olduğumu unutmayın şimdiden teşekkür ederimyeni etiket çalışmalarıyeni etiket çalışmalarıyeni etiket çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İllüstrasyonları siz mi yaptınız? 1 saatte üstelik?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

bereketofset

Matbaacı / Konya

Alt 03-05-2008 #3
hayır onlar hazır
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #4
2-4-6 bunlardan biri olabilir. 2.olan cilek 4. olan koyu cikolata 6. olanda hindistancevizliymis izlenimi veriyor kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2008 #5
hayır onlar hazır
Yani bu tasarım tamamiyle size ait değil...

O zaman Bir saat bu çalışma için biraz fazla uzun.

yeni etiket çalışmaları

yeni etiket çalışmaları

Ayrıca yukarıda ki örnek resimlerde gösterdiğim dikey çizgiler üsttarafında taşma bulunmuyor. Ama aşağıdaki ayrıntıya baktığımızda çizgiler taşıyor. Bunu bilerek mi yaptınız yoksa gözden kaçırdığınız küçük bir ayrıntı mı?

Bu mesajdan alıntı yap
emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 03-05-2008 #6
volkanTekin sen başkasın yeni etiket çalışmaları yeni etiket çalışmaları valla abi nası gördun onları hayret yeni etiket çalışmaları seviyoruz seni yeni etiket çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap

bereketofset

Matbaacı / Konya

Alt 03-05-2008 #7
volkan kardeş o benim gözümden kaçan ayrıntı uyardığın için teşekkür ederim ayrıca 1 saat çok bu işe diyorsun ama ben baştada söyledim tamamen amatörüm o kadar pratiğim yok yeni başladım sayılır.yorumlarını eksik etme teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2008 #8
volkan kardeş o benim gözümden kaçan ayrıntı uyardığın için teşekkür ederim ayrıca 1 saat çok bu işe diyorsun ama ben baştada söyledim tamamen amatörüm o kadar pratiğim yok yeni başladım sayılır.yorumlarını eksik etme teşekkür ederim
Farkındayım "amatör" olduğunuzun. Ama amatör demeyelim de acemi diyelim. Çünkü amatör ve profesyonel kavramı malesef bu ülkede yanlış kullanılan iki kelimedir.

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çalışmaları, etiket, yeni