yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır.

Ambalaj Tasarımı - yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır. ...

leventmuzik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventmuzik

Sanat Yn. / Aydın

Alt 23-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır. grafik çalışması yapılacak olan ürünler sürekli olacaktır. ve free olarak geniş zamanlı bizlerle çalışacak grafiker arkadaş arıyoruz .. levent 553 307 18 44
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sibege isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibege

Grafiker / İstanbul

freelance

Alt 24-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tecrübeli, '84 güzel sanatlar mezunu 3 arkadaş ve 1 güzel sanatlar son sınıfta okuyan freelance çalışan bir ekibiz. Bugüne kadar çeşitli dallarda çalışmalarımız var. Bizimle çalışmak isterseniz, 'a mail atabilirsiniz. Örneklerimizi isterseniz gönderebiliriz.

Teşekkür ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap
FundaSibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FundaSibel

Grafiker / İstanbul

Freelance grafik tasarim

Alt 24-10-2014 #3
Uzun yillar ayda reklam ajansinda çizgi alti işler yaptim 2 yildir bir arkadasimla freelance çalisiyoruz 2 yil öncesine kadar tum algida cartedor dondurma toz tatli ambaljlari benim tasarimimdi su anda piyasada olan tikvesli yogurtlarda benim yaptigim islerden sizinle çalismak isteriz ilgilenirseniz telefonum 0532 546 9516
Bu mesajdan alıntı yap
ybenkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ybenkurt

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2014 #4
Merhaba ben Yasemin. 20 yıldır grafik tasarım yapıyorum. Son iki yıldır bir gıda ambalaj firmasında grafiker olarak çalıştım. İş hayatıma freelance olarak devam ediyorum.
yaseminbenkurt.weebly.com adresinden çalışmalarımdan bir kısmını bulabilirsiniz.
Benimle çalışmayı tercih ederseniz 537 437 03 78 no.lu telefonla yahut adresinden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
TANER KURU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TANER KURU

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2014 #5
yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır. grafik çalışması yapılacak olan ürünler sürekli olacaktır. ve free olarak geniş zamanlı bizlerle çalışacak grafiker arkadaş arıyoruz .. levent 553 307 18 44
Merhaba,
20 yıllık tecrübeye sahibim
CV ekteri. tüm bilgiler mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap