Yeni haber sitesi

Web Tasarımı - Yeni haber sitesi ...

Yeni haber sitesi
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Yeni haber sitesi

Alt 19-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığımız haber sitesi biraz önce yayına girdi. Elbette eksikleri ve düzeltilmesi gereken yerleri var. Zamanla onları da giderip güzel bir haber sitesi haline getireceğiz inşallah.

Tavsiyelerinizi beklerim.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demir1

Webmaster / Kocaeli

Alt 27-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle hayırlı olsun,

Siteyi sola yaslamak yerine ortalamanız daha iyi olabilir (en azından benim için öyle olurdu Yeni haber sitesi ).

İlk büyük manşetteki haberlerin başlıkları çok büyük geldi bana. (Ör: Suriye Sınırı Güçlendirildi)

Ardından hemen altında bir manşet sistemi daha var ki iki manşet sistemi bir hata mı var? algısı yaratabilir.

Alt manşetin hemen yanında olan, yukarıdan aşağıya yazılı haberlerin (başlıklar aslında) fotoğrafları da yine çok büyük geldi bana.

Onun dışında yerleşimler, renkler gayet uygun ve uyumlu.

En alt, footer dediğimiz kısımdaki menüyü de yukarıdaki gibi yatay yapabilir ve yine en aşağıya künye bilgisi vermeseniz bile,misal, mansettv. com 2012 vb bir bilgiyle bütünselliği tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tekrar hayırlı olsun,
İyi Çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 29-11-2012 #3
Çok güzel olmuş başarılar dilerim (: - Haber ayrıntısında etiketlerin en başta olması okuyucuyu yorar düşüncesindeyim onun yerine haberin kısa bir parçasını oraya alırsanız daha güzel olur bence.
Bu mesajdan alıntı yap