Yeni Kartvizitim

Logo Tasarımları - Yeni Kartvizitim Sponsorlu Bağlantılar Yeni Kartvizitim.Çok sayıda seçenek arasından bunu tercih ettim.Yandaki dikey yazıların varlığı aslında tasarım itibariyle bana uygun gelmemiş olsa da ticari anlamda gerekli olduğunu düşündüm.Kimi insanlar grafik-tasarım kapsamında neler ...

Konu Kapatılmıştır
Yeni Kartvizitim
muratz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratz

Grafiker / Antalya

Yeni Kartvizitim

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Kartvizitim.Çok sayıda seçenek arasından bunu tercih ettim.Yandaki dikey yazıların varlığı aslında tasarım itibariyle bana uygun gelmemiş olsa da ticari anlamda gerekli olduğunu düşündüm.Kimi insanlar grafik-tasarım kapsamında neler yapıldığını bilmiyor zira...
Cümleten kolay gelsin.
Yeni Kartvizitim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine sağlık,fena olmamış.Fakat yandaki siyah yazılar bence renk uyumunu bozmuş biraz daha farklı renkler kullanılırsa daha iyi olabilirdi sanki.
Birde Türkçe'de İsim ve soyisim lerin başları büyük harfle yazılır.Ya da soyisim tamamen büyük yazılır.
Kolay gelsin.
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #3
adres rengi gerçekten siyah olmasaymış iyiymiş... baş harflerin küçüklüğüne özellikle yapıldığını düşündüğüm için takılmıyorum. tasarımın bir parçası. bence isme marka havası vermiş.
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 06-09-2008 #4
yandaki siyah yazıları grafik-tasarım yazısının altına biraz daha küçük bir şekilde ve yine uyumlu bir renkte koyarsanız daha hoş gözücektir.isim,telefon ve mail adresini de biraz daha küçültmenizi öneririm.elinize sağlık.
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 06-09-2008 #5
adresi daha küçük puntolarda yazın yada daha ince bir font seçin kartvizitteki s
arı yada yeşil rengınde kullanın
osmandinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandinc

Grafiker / Konya

Alt 07-09-2008 #6
grafikle tasarım arasındaki çizgiyi kaldır dostum bence
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #7
bencede siyah olmamış isimi de düzenlesen sanki daha iyi olur
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-09-2008 #8
hoş olmuş bnce soyism buyuk harle yazılrsa daha da hoş olcak sanırmYeni Kartvizitim diger arkadaşların da soyledigi gbi yandaki siyah yazılar goz yoruyor ve birde biraz daha küçük kullansan isim ve unvan karakterlerini çok daha iyi olr sanırım buyuk yazı amatör bi goruntu veriyor sankiYeni Kartvizitim başarılar emegine saglık
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-09-2008 #9
bence isim çok kaba durmuş ortada daha küçük olmalı adres de siyah olmamış oda küçültülmeli renkleri beğendim eline sağlık Yeni Kartvizitim
DeaDMaNWaLKinG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeaDMaNWaLKinG(39)

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #10
Kartvizit bir iletişim aracıdır..

Üzerinde firmaya ait faaliyet alanlarının sıralanması son derece amatörcedir..Bunun daha ileri versiyonu firmanın ürettiği ürünlerin fotoğraflarını kartvizit üzerinde kullanmasıdır..Bir kartvizitten çok şey beklemeyiniz...Satış ya da hizmet noktasında irtibat kurduğunuz müşterinizle iletişimizini sağlar sadece..Firmanızın hizmet alanlarını anlatmanın farklı yolları (broşür ve reklam mecraları) vardır...Bunları müşterilere anlatıyoruz..Ama bir grafikere anlatacağımız hiç aklımıza gelmezdi...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
kartvizitim, yeni