Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli ...

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: İleri seviyede kod bilgisi, isteğe göre özel kod yazabilme.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni kuracağımız web sitesi için göndereceğimiz arayüze kod yazacak proje arkadaşı arıyoruz. Banyo malzemeleri üzerine bir vitrin sitesi olacak. Çok fazla sayfa olmayacak, sade ve şık bir site yapacağız. Yalnız müşteri ürünlerini kendi ekleyip çıkarmak için bir kontrol paneli de istiyor.

İlgilenenlerin en kısa zamanda fiyat tekliflerini ve referanslarını içeren bir mail atmalarını rica ediyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli - Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli ya da Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli | Yeni kuracağımız web sitesi için Coder arıyoruz - Dünya Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-04-2011 #3
ilan sonuçlanmıştır, kapatabiliriz. teşekkürler...