Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam ..

Logo Tasarımları - Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam .. Sponsorlu Bağlantılar 6 - 7 adet logo çıkartmıştım ama bu OK lendi.. Sizlerinde görmesini istedim :kiss1:...

KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

6 - 7 adet logo çıkartmıştım ama bu OK lendi.. Sizlerinde görmesini istedim

:kiss1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 05-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok uzun olmamış mı?Keşke bütün yazıları yuvarlak logoda toplasaydınız Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam .. Renk uyumu neden siyah yeşil?Kurumsal renk mi yoksa sizin tercihiniz mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 05-05-2009 #3
Bana kalırsada İnsani Değerler Birliği yazısını logu etrafına sarabilirdiniz ve İDEBİR'i altta kullanabilirdiniz. Her iki durumda da logonun üstte olması iyi olurdu şahsımca.
Neticede çalışma onaylanmış. Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-05-2009 #4
Çok uzun olmamış mı?Keşke bütün yazıları yuvarlak logoda toplasaydınız Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam .. Renk uyumu neden siyah yeşil?Kurumsal renk mi yoksa sizin tercihiniz mi?

Dini bi birlik olacak ama öle gelişti yani Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam .. özellikle istemediler yeşil - siyah diye.. aslında kurumsal kimliğini çalışırken farkettim logunun uzun olduğunu.. çantasında filan yuvarlağın etrafında topladım .. :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-05-2009 #5
Elinize sağlık diyeyim o zaman Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam ..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 05-05-2009 #6
Bence amblemim dışı tarafındaki daireyi kaldırıp İNSANİ DEĞERLER BİRLİĞİ yazısını amblemin etrafına yazıp İDEBİR yazısının üst kısmına alsaydın daha güzel dururdu gibime geliyor.Tabi yazı karekterlerini de unutmamak gerek.Daha estetik bir karekter kullanılabilirdi.
Tabi bütün bu dediklerim kişisel düşüncem.Neticede iş beğenilmiş.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #7
eline sağlık hertürlü eleştiri olacaktır ancak önemli olan müşterinin eleştirisi beğendiyse söze gerek yok Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam ..
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #8
Bana kalırsa öncelikle İDEBİR yazısı biraz yukarı alınmalı ve İnsani Değerler Birliği yazısı İDEBİR yazısının altına sağa block konmalıydı
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #9
Gereken eleştiriler yapılmış bana kalmamışYeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam .. emeğinize sağlıkYeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam ..
Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 05-05-2009 #10
Gayet başarılı bir logo, İDEBİR yazı karakteri değişik bir fontta kullanılabilirdi. Emeğinize sağlık, başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları