Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul ...

grafsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafsahin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor

Program/Seviye: Photshop
Corel Draw
Freehand
Dreamwaer
Flash
Php - Asp - Html - Css

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yukarıda yazdığım bilgilerden en az 3 tanesini bilen Toplam 4 Eleman Aranmaktadır. İlgilenen Arkadaşlarımızın CV lerini mail atmaları yetmekte.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul - Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul ya da Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul | Yeni kurulacak olan firmamıza Grafiker ve Webmaster Aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

CTRL_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CTRL_z

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2011 #3
ilanınızla ilgileniyorum,mail adresinize cvmi attım iyi çalışmalar
kursdan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kursdan

Webmaster / İstanbul

Alt 06-08-2011 #4
mail attım teşekkürler..