Yeni kurulan ajansımıza yaratıcı grafiker ve mt

Sonuçlanan İlanlar - Yeni kurulan ajansımıza yaratıcı grafiker ve mt ...

serhats1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhats1(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Kurulum aşamasında olan ajansımıza emeğini esirgemeyecek, tasarımdan anlayan, yaratıcılıkta ne olaki demeyen, ben web işinide kıvırırım diyebilen freelance veya sürekli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Ayrıca ben canavar bir müşteri temsilcisiyim diyorsanız sizlerede kapımız açık.
Çok deneyimli olmanıza gerek yok ama işi sevmeniz şart.
24 saat çalışamıyoruz ama gerektiği zaman gerektiği kadar çalışıyoruz.
Web bilsen çok iyi olur diyoruz ama bilmiyorsan kapıdan kovmuyoruz. Yine de öğrenmen hepimizn faydasına diyoruz.
Soruları zevkle cevaplıyoruz.
Kendinizi anlatan yazıları ve tasarımları bekliyoruz.
İster buradan ister *******'den ulaşabiliyorsunuz.
Sevgiler....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yeni kurulan ajansımıza yaratıcı grafiker ve mt veya Yeni kurulan ajansımıza yaratıcı grafiker ve mtsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 02-11-2010 #3
çalışmak isterim ... *********
endereren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

endereren

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #4
dergi, katalog, kurumsal kimlik gibi calısmalarınız olursa irtabata gecebiliriz.
GİRİTLİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GİRİTLİ

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #5
Merhabalar,
Kurulum aşamasında olan ajansımıza emeğini esirgemeyecek, tasarımdan anlayan, yaratıcılıkta ne olaki demeyen, ben web işinide kıvırırım diyebilen freelance veya sürekli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Ayrıca ben canavar bir müşteri temsilcisiyim diyorsanız sizlerede kapımız açık.
Çok deneyimli olmanıza gerek yok ama işi sevmeniz şart.
24 saat çalışamıyoruz ama gerektiği zaman gerektiği kadar çalışıyoruz.
Web bilsen çok iyi olur diyoruz ama bilmiyorsan kapıdan kovmuyoruz. Yine de öğrenmen hepimizn faydasına diyoruz.
Soruları zevkle cevaplıyoruz.
Kendinizi anlatan yazıları ve tasarımları bekliyoruz.
İster buradan ister [email protected]'den ulaşabiliyorsunuz.
Sevgiler....
neden size tasarılarımı göndereyim anlamıyorum görüşmeye çağırılırsın yanında tasarımlarını getirirsin anlarım ama neden gönderiliyor anlamıyorum.gerçekten gönderen var mı?
serhats1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhats1(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-11-2010 #6
Sürekli başvurular için Ankara'da ikamet eden arkadaşların başvuruları öncelikli diğer işler için Türkiye, dünya ve iletişim kurabildiğimiz sürece evrende herhangi bir yer olabilir.

neden size tasarılarımı göndereyim anlamıyorum görüşmeye çağırılırsın yanında tasarımlarını getirirsin anlarım ama neden gönderiliyor anlamıyorum.gerçekten gönderen var mı?
Evet var. Ankara'ya görüşmeye gelebilecekseniz tabii ki yanınızda getirebilirsiniz.
:-) Tasarımlarınızdan esinlenileceğini düşünüyorsanız graif anlamda üzerinde çalışmamız zaten mümkün değil ayrıca tasarım yaptığınız bir iş kolunda bizimde bir işimizin olması ihtimali ve sizin çalışmanızı alıp orada kullanma ihtimalimizin oranınını çok hesaplamadım ama ajans olarak zaten yeni bir şey üretemiyorsak kapatıp gidelim bence. Hem sanki biraz komik olur gibi ama biz size kendi çalışmalarımızı gönderelim diyorsanız ki ben bunları kullanayım kullanın ama biz arkanızdan gülebiliriz.
Sevgiler
aspirin_00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspirin_00

Grafiker / Trabzon

Alt 02-11-2010 #7
frelance web (flash, actionscript 2 dili alt yapı asp, flash admin panel)

örnekler @fsahinoglu.com sitesinde

raul1934 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raul1934

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #8
Dergi, katalog, insert, broşür, kurumsal kimlik, kartvizit, ilan, el ilanı, poster, afiş. Yarmdmcı olablcgmı umuyorm. *********
ssfbengu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssfbengu(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #9
Her türlü Freelance olarak Web/grafik işinde yardımcı olmak isterim. *********
erhanakkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhanakkaya

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-11-2010 #10
mail: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları