Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yeni kurulan firmama logo istegi Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Herkese ...

anlnvr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anlnvr

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni kurulan firmama logo istegi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Herkese merhabalar!

Yurtdisinda yuksek lisans ogrencisi olarak son aylarimi gecirdigim gunlerde ana faaliyet konusu yas sebze ve meyve ticareti olmak uzere bir sirket kurdum ve yeni kurmus oldugum bu sirket icin ozgun bir logo ve yaratici bir kartvizit istiyorum. Sirketimin ana faaliyet cografyasindan dolayi aklimda sirket logosunu kiril alfabesiyle yazmak gibi bir fikir var ama tabiki tasarimi yapacak olan arkadasimin mesleki birikimi ve tasarim konusunda benden daha yaratici fikirlere sahip olacagini dusunerek bunu tamamen ona birakiyorum.

Ancak belirtmek istedigim bir husus var. Hali hazirda ogrenci olmam ve cok yeni bir is girisiminde bulunmam dolayisiyla maddi acidan zorlandigim icin bu tasarimlara yuksek fiyatlar odeyemeyecegim. Bu sebepten oturu benim gibi ogrenci olan veya is hayatina yeni baslamis arkadaslardan tabiki talep ettikleri hak ve ucretler karsiliginda bu tasarimlari yapmasini istiyorum. Tekliflerinizi beklemekteyim.

Esenlikler dilerim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli - Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli ya da Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli | Yeni kurulan firmama logo istegi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ERGENÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERGENÇ

Grafiker / Aydın

Alt 19-03-2011 #3
şirketinizle ilgili daha detaylı bilgiler verirsen...elimden geldiğince birşeyler tasarlamak isterim...

anlnvr

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-03-2011 #4
Uluslararasi yas meyve ve sebze ticareti agirlikli kuruldu. Sirketin orjinal adi МИЛАТ*ГРУПП . Latin harfleriyle Milat Group. Belarus merkezli olmak uzere, Moldova, Makedonya, Yunanistan, Polonya ve Turkiye arasinda uluslararasi ticaret yapmayi hedefleyen bir firma. Daha baska belirtmem gereken ozellikler varsa sorun cevaplayim.
zümran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zümran

Grafiker / Ankara

Alt 20-03-2011 #5
merhaba bende sizin gibi öğrenciyim ankara gazi ünverstesinde grafik ve mattbaa okuyorum isterseniz
size yardm cı olma isterim ********* mail adresinden bana ulaşabilirseniz

anlnvr

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-03-2011 #6
tabiiki. mail yoluyla gorusebiliriz.
ERGENÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERGENÇ

Grafiker / Aydın

Alt 20-03-2011 #7
********* mailim.....verdiğin bilgiler şimdilik yeterli istersen mail yoluyla fikir alışverişi yapalım....

anlnvr

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-03-2011 #8
Logo ve kartvizit tasarim ve baski islemleriyle ilgili anlasmaya varildi.

ilan gecerliligini yitirmistir.

Tesekkur ederim.