Yeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Yeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Tasarım tişörtler üretip, satışını ...

modagirism isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modagirism

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tasarım tişörtler üretip, satışını yapan firmamıza serbest olarak çalışacak grafiker arkadaşlar arıyoruz. Belirlediğimiz konsept veya konular dahilinde tişört tasarımları bekliyoruz.

Çalışacağımız arkadaşlarla birlikte karar vererek ya tasarım başına ya da satışlardan komisyon bazlı ödeme yapacağız.

İlgilenen arkadaşlar mail atarlarsa, iki taraf için de uygunsa en kısa sürede çalışmaya başlarız.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Türkiye GeneliYeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Türkiye GeneliYeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Türkiye GeneliYeni Kurulan Firmamıza Freeelance Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2013 #3
ilanınızla ılgılenıyorum maıl atıldı
Bu mesajdan alıntı yap
ztar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ztar

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2013 #4
2-3 Hafta önce kendisine mail atıldı bir yere kadar mutabakata vardık ancak karşı taraftan cevap alamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
gozdekakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gozdekakas

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-10-2013 #5
Meslek lisesi çıkışlıyım, istanbul aydın üniversitesinde 2 yıl grafik tasarım bölümü okudum. şuanda grafik tasarım bölümünü istanbul gelişim üniversitesinde 4 yıla çıkarıyorum.. 6 yıldır programlarla uğraştığım için. adobe photoshop programını iyi düzeyde kullanıyorum. freelance iş arıyorum. beni kabul ederseniz sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Semra Kahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semra Kahraman

Grafiker / Ankara

Alt 21-11-2013 #6
Merhaba,

İlanınızla ilgileniyorum. Dilerseniz hemen başlayabiliriz

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
muhammetyavuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammetyavuz

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2013 #7
Merhaba Mail Atıldı

Muhammet Yavuz KARATAŞ
Bu mesajdan alıntı yap
barissarioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barissarioglu(43)

Grafiker / İstanbul

1 aydır aynı mesaj amacınız farklı galiba sizin!

Alt 22-11-2013 #8
1 aydır aynı mesaj amacınız farklı galiba sizin!
Bu mesajdan alıntı yap
Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Kimbilir

Alt 25-11-2013 #9
Belki adres toplamak, belkide tasarım toplamaktır 1 aydır açıklığa kavuşmadıysa.
Bu mesajdan alıntı yap