Yeni ledli tabela sistemi

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Yeni ledli tabela sistemi Sponsorlu Bağlantılar OnScreen Technologies şirketi, perakende satış mağazaları için içeriyi gösteren bir LED tabela sistemi tasarladı. İlk defa Amerikan Perakende Federasyonu yıllık toplantısında tanıtılan bu dinamik mesaj sistemi hafif, transparan ...

ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

OnScreen Technologies şirketi, perakende satış mağazaları için içeriyi gösteren bir LED tabela sistemi tasarladı. İlk defa Amerikan Perakende Federasyonu yıllık toplantısında tanıtılan bu dinamik mesaj sistemi hafif, transparan ve kablosuz olması sayesinde her pencereyi anında özel bir elektronik banner’a dönüştürebiliyor.

Dinamik mesaj sistemi ile mağazacılar günün değişik saatlerinde, değişik hedef kitlelere uygun farklı mesajlar iletebilirler. Living Window ayak trafiğini arttırarak giyim, gıda, süpermarket zinciri vb. gibi her türlü alışveriş merkezinde satışları arttırıyor, mağaza içinde ise bir POP unsuru olarak kullanılabiliyor. Ayrıca içeriyi ve dışarıyı gösteren delikli yapısıyla alışılmış LED tabelalardan ayrışarak ışığı engellemiyor, güvenliği tehlikeye atmıyor ve yoldan geçenlerin mağaza içini görebilmesine olanak veriyor. Patent almak üzere olan teknolojisi ile yüksek ısı yaymıyor, ağır değil,uygun fiyatlı ve bakımı kolay.

Teknik özellikleri:

-1.5” (37 mm) çözünürlük

-Iki farklı boyutta (90×150, 180×150 cm)

-Karakter boyutu: 22,5 cm, 45 cm, 67,5 cm.

-Görüş açısı 70°

-110 volt duvar çıkışı

-Direkt güneş ışığında 90 m.de görünürlük

-Kurulum için ambalaja alt, üst ve yan montaj kiti dahil. -Ayrıca Windows 2000 ve üzeri sistemlerle uyumlu bir programlama yazılımını da kapsıyor. Ayrıca üzerinden web tabanlı olarak da programlanabiliyor.

KAYNAK: signgraphic.com.tr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 03-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir şey hergün yenibirşeyler çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap
fercom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fercom(35)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 03-11-2007 #3
Bencede Güzel biz Kayar yazı sistemi yapıyorduk
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-12-2008 #4
nereden satın alabiliriz ben sizin verdiginiz sitede bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2008 #5
Keşke fotoğrafı da olsaydı. Paylaşım adına teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yeni, ledli, tabela, sistemi