Yeni logolarım var gözatmak istermisiniz

Logo Tasarımları - Yeni logolarım var gözatmak istermisiniz Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Kendi e-ticaret siteme bir logo yaptım. Ve siz değerli forum üyelerininde fikirlerini almak istiyorum. Öncelikle olumlu ve olumsuz tüm fikirlere düşüncelere açığım. Öncelikle sistemim template sistemi kullandığından ...

palper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

palper

Webmaster / İstanbul

Alt 23-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Kendi e-ticaret siteme bir logo yaptım. Ve siz değerli forum üyelerininde fikirlerini almak istiyorum. Öncelikle olumlu ve olumsuz tüm fikirlere düşüncelere açığım. Öncelikle sistemim template sistemi kullandığından biraz ufak px lerde bir logo yapmak zorunda kaldım. Bunu düşünerek fikirleri beyan ederseniz menmun olurum. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla...

Logom: :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 23-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı karakterleri hiç uymamış daha ciddi oturakl ıbir yazı karakteri kullansan daha iyi olur logon
Bu mesajdan alıntı yap

palper

Webmaster / İstanbul

Alt 23-03-2011 #3
Hocam valla bu fontuda dafont dan buldum. Yani nasıl bir font kullanacağım konusunda baya bir gezdim orda en uygun bu geldi bana. Mesala güzel font tavsiyeleriniz varsa çok menmun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 23-03-2011 #4
Hocam valla bu fontuda dafont dan buldum. Yani nasıl bir font kullanacağım konusunda baya bir gezdim orda en uygun bu geldi bana. Mesala güzel font tavsiyeleriniz varsa çok menmun olurum.
düz bir karakter kullan bence bu göz yoruyor neo sans olabilir dax olabilir calibri olabilir
Bu mesajdan alıntı yap

palper

Webmaster / İstanbul

Alt 23-03-2011 #5
düz bir karakter kullan bence bu göz yoruyor neo sans olabilir dax olabilir calibri olabilir
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap