Yeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var. Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var. Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbul ...

Yeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var. Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbul
fraphist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fraphist

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var. Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe;
Photoshop,Illustrator,Indesign(****)

Autodesk;
Maya,3dsmax,Autocad(*)

PT gui(360 panoramic photo )

İş deneyimi ve içeriği: Mersin büyükşehir belediyesinin yaptırmış olduğu 360 panoramic photo projesini yürüten şirkette 1,5 yıl tasarım ve fotoğraf alanında görev aldım ,
Adana da bulunan dijital reklam ajansında sosyal medya görselleri üzerine çalışmam oldu

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 05543843513
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-06-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var.  Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbulYeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var.  Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbulYeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var.  Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbulYeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var.  Tam zamanlı iş arıyorum, Ümraniye ve çevresi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

fraphist

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2018 #3
[sıze="3"]yeni mezun +1,5 yıllık deneyimim var. Tam zamanlı iş arıyorum, ümraniye ve çevresi [/sıze]

aranan şehir: istanbul

program/seviye: adobe;
photoshop,ıllustrator,ındesign(****)

autodesk;
maya,3dsmax,autocad(*)

pt gui(360 panoramic photo )

iş deneyimi ve içeriği: mersin büyükşehir belediyesinin yaptırmış olduğu 360 panoramic photo projesini yürüten şirkette 1,5 yıl tasarım ve fotoğraf alanında görev aldım ,
adana da bulunan dijital reklam ajansında sosyal medya görselleri üzerine çalışmam oldu

çalışma şartları: tam zamanlı (full time)

askerlik durumu: yapmamış

medeni hali: bekar

referanslar:

e-posta:

telefon: 05543843513
askerlik 2 yıl tecillidir
Bu mesajdan alıntı yap

fraphist

Grafiker / İstanbul

Askerlik

Alt 20-06-2018 #4