Yeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Yeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul ...

aydingunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydingunes

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe indesign : Orta
Adobe Illustrator : Orta
Adobe Photoshop : Orta
Coreldraw : Orta
FreeHand : Orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba, Tasarım yapma konusunda bir sıkıntım yok. Tasarım yaparken biraz daha fazla düşünüp daha güzel ve farklı tasarımlar yapmayı tercih ederim. İşini severek yapan ve aldığı işi sonuna kadar takip edip en güzel şekilde karşı tarafında beğenisini kazanarak yapmaktayım. Yaşımın gereği işe başlama aşamasında YARDIMCI GRAFİKER olarak başlamayı tercih ediyorum. Öğreneceğim çok şey var fakat sürekli deneyim engeliyle karşılaşıyorum. Bizlere çalışma imkanı verilmeden deneyim sahibi olmamızı bekleyenlere selam olsun. İstenildiği taktirde cv gönderilir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulYeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulYeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulYeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
atdonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atdonmez

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2014 #3
Yerimiz anadolu yaksaında sarıgazi de açık hava reklamcılığı üzerinedir kutlu reklam . çok fazla tecrübeye gerek yok. 0535 519 11 01
Bu mesajdan alıntı yap

aydingunes

Grafiker / İstanbul

Tecrübeli Freelancer Grafiker - Türkiye Geneli

Alt 07-07-2014 #4
Tecrübeli Freelancer Grafiker

Program/Seviye: Adobe Indesign -İleri Düzey-
Adobe Illustrator -İleri Düzey-
Adobe Photoshop -İleri Düzey-

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Arıtma & Su Teknolojileri Dergisi
Kimya Magazin Dergisi
Yüzeş İşlem Dergisi
Yüzey İşlem Kataloğu

Dergilerin Tasarımı ve Düzenlenmesi..

Kitap Tasarımı, Gazete Mizanpajı, Dergi, Tanıtım Kitapçıkları

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Marka Oluşturma, Logotype Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Afiş-Broşür-Föy, İnsert Tasarımı, Etiket Tasarımı, Katalog Tasarımı, İç Mekan, Dış Mekan

İşle ilgili açıklama: İstenilen tüm formatlar da grafik tasarım çalışmalarının teslimi yapılmaktadır.
İşin başlaması için tutarın %50 kapora ödemesi tarafınızca gerçekleştirilir, bakiye kalanı iş teslimindedir. Kaporası alınmayan işe başlanmaz. İşin tesliminden sonra kalan bakiyenin ödenmemesi koşulunda, hukiki işlem başlatılmaktadır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
istbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istbay

Baskıcı / İstanbul

Alt 09-01-2015 #5
merhaba,
Beşyol-Sefaköy de ki firmamız için grafiker arkadaş arıyoruz yarı zamanlı. rica etsem telefon numarasınızı verebilirseniz sizinle görüşmek isteriz.
eğer siz aramak isterseniz 0212 601 19 22

teşekkürler
PABAY A.Ş
Bu mesajdan alıntı yap

aydingunes

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2017 #6
Yeni mezunum yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe indesign : Orta
Adobe Illustrator : Orta
Adobe Photoshop : Orta
Coreldraw : Orta
FreeHand : Orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba, Tasarım yapma konusunda bir sıkıntım yok. Tasarım yaparken biraz daha fazla düşünüp daha güzel ve farklı tasarımlar yapmayı tercih ederim. İşini severek yapan ve aldığı işi sonuna kadar takip edip en güzel şekilde karşı tarafında beğenisini kazanarak yapmaktayım. Yaşımın gereği işe başlama aşamasında YARDIMCI GRAFİKER olarak başlamayı tercih ediyorum. Öğreneceğim çok şey var fakat sürekli deneyim engeliyle karşılaşıyorum. Bizlere çalışma imkanı verilmeden deneyim sahibi olmamızı bekleyenlere selam olsun. İstenildiği taktirde cv gönderilir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap