Yeni PC Toplama Sadece Kasa Yardım

Donanım Rehberi - Yeni PC Toplama Sadece Kasa Yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar 1.300 tl bütçem var benim yeni bir pc almak istiyorum kasa olucak, bana yardım edicek varmı aramızda acaba oyun için olucak işlemci ve ekran kartının iyi ...

vaynE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vaynE

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar 1.300 tl bütçem var benim yeni bir pc almak istiyorum kasa olucak, bana yardım edicek varmı aramızda acaba oyun için olucak işlemci ve ekran kartının iyi olmasını istiyorum =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcom

Grafiker / Ordu

Alt 19-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç uğraşma, ben üst konuda topladım, sundum, kimse cevap vermedi, buradakiler genel alıcı, paylaşıcı değil...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2012 #3
Merhabalar arkadaşlar 1.300 tl bütçem var benim yeni bir pc almak istiyorum kasa olucak, bana yardım edicek varmı aramızda acaba oyun için olucak işlemci ve ekran kartının iyi olmasını istiyorum =)
hiç uğraşma, ben üst konuda topladım, sundum, kimse cevap vermedi, buradakiler genel alıcı, paylaşıcı değil...
1,300 TL ye artık çok seçeneğiniz bulunuyor. Genel bilgisayar satış merkezlerine, kullanım amacınıza göre uygun bir şey ayarlamasını rica edebilirsiniz. Ki oyun amaçlı kullanım istediğinizden (Forum grafik tasarım forumudur), ve haliyle yaz aylarında (temmuz) bulunduğumuzdan cevabınızı almanız biraz gecikebilir.
Bu mesajdan alıntı yap