Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam

Deneme Çalışmalar - Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar İyi & Kötü Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :sadsmile:...

lonsiqir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lonsiqir

Webmaster / İstanbul

Alt 22-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi & Kötü Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :sadsmile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi & Kötü Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen
Çalışmanın amacı nedir? Hangi programla yapılmıştır? Nerede ne zaman yapılacaktır?

* Aynı bayanın 2 farklı fotosu kullanılmasının amacı nedir? Katılımcı sadece o mudur?
* Font deçimi (dj, dansöz..) özensiz..
* Şişeyle kuru rakı içilirmi? En azından 2 bardak daha dekupe edebilirdiniz.
* Tabelanın arkasında gölge varsa diğerlerinde de olması gerekmezmi?
...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #3
Aman tanrım bu firmayla başınızın derde girmesi an meselesi olabilir.
Rakı, Türk bireylerini benimsemiş kendini onlarla özdeşleştirmiş olan bireylerdir.
Daha çok yöresel içerikli imajlarla kendilerini ön plana çıkartmış ve bu tarzdada öenmli bir konum elde etmişlerdirler.

Sayın creedwar teknik açıdan değerlendirmişken bende bu şekilde değerlendirmek istedim:

Sizin çalışmanızla bu söylediklerimi mukayese edersek siz sanırı hollywood sokaklarında rakıyı tanıtacaksınız.
Kullandığınız iki bayan figürünün çağrışımı rakıdan ziyade insanda içgüdüsel olarak başka çağrışımları andıracak şekildedir.
Ayrıca sokak şenliklerinde de sanki bu tarz bayanların yer aldığı duyurulur biçimde lanse edilmiş...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #4
Festival Rio'damı yapılacak?
Bu mesajdan alıntı yap

lonsiqir

Webmaster / İstanbul

Alt 22-05-2009 #5
Sadece Bi Tasarım..Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam
Silsem mi acep derhal Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam

Tmm o zaman ben hemen kastamonu lu köçek grubunu koyuyorum yerine..2 bardakla bir kâse de tuzlu fıstık iyi gider Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam

Sen ne dersin creedwar Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #6

Tmm o zaman ben hemen kastamonu lu köçek grubunu koyuyorum yerine..2 bardakla bir kâse de tuzlu fıstık iyi gider Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam

Tuzlu fıstıkla rakı muhabbeti yapıcaksan boşver:P
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-05-2009 #7
kusura bakma arkadaşım ama webmastersın işine mesleğine saygı duyuroum. ben nasıl senin işine el uzatmıyorsam sen de uzatmasan nasıl olur? bizim yaptığımız işi o kadar da basitleştirmeyelim lütfen. bunu şimdi okuyan diğer arkadaşlar neden böyle bir tepki verdiğimi merak ederler yada bana kızabilirler. ben sadece bu yaptığı resim için demiyorum. bugün kaç tane farklı konu açtıysa hiçbir görselliği, tasarımı olmayan alelade 3-5 resmin bir araya getirilip bir iki yazı ile çıkartılan "denemeler" vs adı altında yayınlıyor. kusura bakmayın ama benim gururuma dokunuyor. ben nasıl senin işin için basit ben de oturayım habire yapayım birşeyler iyi kötü fark etmez diyerek yapmıyorsam sen de yapmamalısın.
bir diğeri de hastaneli olan çalışma. hastaneler, doktorlar, hemşireler, teknisyenler, laborantlar, vsler hepsi çok kutsal bir iş yapıyorlar ve bunlarla ilgili erotizmi çağrıştıran herhangi bir yazı resm vs karşı sinirlenirim kızarım. sen öyle bir çalışma için yarı çıplak erotik bir obje olarak bir kadın kullanmamalısın.

ayrıca dipnot: ssk emekli sandığı kalmadı. hepsi SGK ya devredildi.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #8

Tasarımınıza aldığınız yorumlar a verecek cevabınız bu ise birşey demem zor ...

Ama rakı türklerin tabir ettiği ''aslan sütü'' sokak şenliği tanıtımı bu şekilde olmaz

Belki yabancı bir içki markası tanıtılabilir viski şarap markası ile vs ne ise ama yeni rakı için kullanmanız biraz abes kaçmış doğrusu

Belirtilen hiç bir mesajda yok çalışma deneme olabilir ...belki ama
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #9
fazlası ile basite kaçılmış bir çalışma üzerinde hiç düşünmeden
nasıl olsa bikinili kadına herkes bakar matığı ile hareket ederek yapılmış.
yani hiç bir zeka ışıltısı yok bu çalışma da üzgünüm
Bu mesajdan alıntı yap

lonsiqir

Webmaster / İstanbul

Alt 22-05-2009 #10
kusura bakma arkadaşım ama webmastersın işine mesleğine saygı duyuroum. ben nasıl senin işine el uzatmıyorsam sen de uzatmasan nasıl olur? bizim yaptığımız işi o kadar da basitleştirmeyelim lütfen. bunu şimdi okuyan diğer arkadaşlar neden böyle bir tepki verdiğimi merak ederler yada bana kızabilirler. ben sadece bu yaptığı resim için demiyorum. bugün kaç tane farklı konu açtıysa hiçbir görselliği, tasarımı olmayan alelade 3-5 resmin bir araya getirilip bir iki yazı ile çıkartılan "denemeler" vs adı altında yayınlıyor. kusura bakmayın ama benim gururuma dokunuyor. ben nasıl senin işin için basit ben de oturayım habire yapayım birşeyler iyi kötü fark etmez diyerek yapmıyorsam sen de yapmamalısın.
bir diğeri de hastaneli olan çalışma. hastaneler, doktorlar, hemşireler, teknisyenler, laborantlar, vsler hepsi çok kutsal bir iş yapıyorlar ve bunlarla ilgili erotizmi çağrıştıran herhangi bir yazı resm vs karşı sinirlenirim kızarım. sen öyle bir çalışma için yarı çıplak erotik bir obje olarak bir kadın kullanmamalısın.

ayrıca dipnot: ssk emekli sandığı kalmadı. hepsi SGK ya devredildi.

Ben Bi tasarım için bu kadar uğraşmıyorum..Snn bu kadar yazı yazman anormal bence..Adı üstünde kardeşim..Deneme Yeni Rakı Sokak Şenlikleri Billboard Tasarım Çalışmam
Bi ticari anlamı yok çünkü.Kafama Göre Yaparım..Birazdan OK Afişine Başlıyorum sana inat:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yeni rakı