Yeni site tasarımım (yorumlarınızı yine bekliyorum:))

Deneme Çalışmalar - Yeni site tasarımım (yorumlarınızı yine bekliyorum:)) ...

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 06-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tekrar merhaba arkadaşlar. Bir önceki tasarım çalışmama yaptığınız yorumlardan sonra yeni bir çalışma gerçekleştirdim. Yine sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Esas uğraştığım konu programlama olduğundan grafikler hakkında pek seçici davranabildiğime emin değilim. Bu nedenle siz grafiker arkadaşların yorumları oldukça önemli.

Değerlendime yapmadan önce birkaç bilgi vermem daha faydalı olacaktır. Hazırlayacağım scripte insanlar kendi logolarını koyacağından logo çok önem taşımıyor. Ana navigasyon menüsü, Popüler firmalar, Rastgele ilan ve vitrin bölümleri javascript ile zenginleştirilip daha dinamik bir site haline gelecektir. Başlıkların yanlarındaki iconlar, logolar, reklamlar benim tasarımım değildir. Genel olarak nasıl göründüğü ve renkler konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Küçük rica: Sadece şu olmamış bu olmamış demek yerine şunu dene bunu dene diye yorumlarsanız çok daha faydalı olacaktır. Zira olmamış şeyleri düzeltmeye çalışırken daha da beter hale getirebiliyorum.

Şimdiden fikir ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bu kadar laftan sonra buyrun çalışmam.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mor_ve_berisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mor_ve_berisi

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 08-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renk uyumları iyi, fakat benim görüşüm, biraz daha geniş olursa güzel olabilir.. Yeni site tasarımım (yorumlarınızı yine bekliyorum:)) bir de butonlar fazla geniş ve sıradan olmuş siteye. Sektörler başlığı altındaki butonlardan bahsediyorum bu arada Yeni site tasarımım (yorumlarınızı yine bekliyorum:)) yukarıdaki butonlar bence gayet başarılı..
Bu mesajdan alıntı yap