Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş

Graficafe - Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş ...

RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Dosya19

Alt 12-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklamlarla Dolmuş. :tongueout:

alışmak zaman alıcak.

sözlük fln olmuş baya iyi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 12-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel ama reklam fazlalığı olacak gibi hak veriyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 12-10-2012 #3
Rıdvan haklısın ama bu kadarda olsun Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş Bence yenilik güzeldir. Başka bir iştahla bakıyorsun siteye Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 13-10-2012 #4
Hasan şimdi iştahla bakıonda yeniliklere açığız tabikide.

göürüme bakılırsa çok yoruyur gözü gerekli olan değilde ne bulunmuşsa konulmuş gibi bilgiye direk ulaşamıyorsun.

oraya tıkla buraya tıkla anlamadım valla napalım hayırlı olsun tüm grafikerlere.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 13-10-2012 #5
e bazı sıkıntılar olmayacak değil. Ama alışırız o kadarda kasıntılı değil bence Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-10-2012 #6
Sizin kafanızı biraz portal karıştırmış sanırım arkadaşlar. Ancak siteyi eskisi gibi forum düzeninde kullanmakta çok basit. Sadece biraz eski alışkanlıklarınızı kenarı bırakıp yeni tasarıma odaklandığınız anda bu çok basitleşiyor.

Portal da diğer grafikerler.net projelerinden özellikler kattık buda bir grafiker için çok gerekli olan şeyleri ele aldık.Logo olsun ekleme veya son logoları görme, grafikerin sitesini ekleme yada son eklenilen siteleri görme, grafik sozlukten konuların bir arada gözükmesi gibi özellikler kattık. Eğer bu portal kısmı hoşunuza gitmiyorsa zaten sadece forumuda kullanabilirsiniz.

Sadece forumu kullanmak için. www.grafikerler.net/forum.php bu şekilde girişte yapabilirsiniz.

Bu büyük değişiklikte grafikerler.net i ikiye böldük.

Portal görünümü : www.grafikerler.net ( Daha kurumsal ve Grafikerler.netin sadece forumdan ibaret olmadığını gösterdiğimiz sayfa.)

Forum görünümü : www.grafikerler.net/forum.php (Eski alışkanlıkları olanlar için forumun ilk giriş sayfası)...

Diğer kattığımız özelliklerde mesela örnek veriyorum eski tasarımımızda forumun ana giriş sayfasına son mesajlar son konular gibi özellikler kattık ayrıca forum anasayfasındaki son mesajlara bakıldığında son mesajın profil görseli ve kim olduğunu açıklayıcı bilgiler ekledik.

Konu içlerindeki değişikliktede profil bilgileri eskiden aşağıya doğruydu bu sürekli bizi ve profesyonel anlamda siteyi kulanan üyeleri rahatsız eden bir görüntüydü çünkü burası bir grafik tasarım sitesi paylaşılan bilgiler genellikle görsel bilgilerdir bir mesajın içinde eski tasarımda 4 tane görsel paylaşıldığında sayfa aşağıya doğru kaydığında mesajın kimin attığını ne zaman atıldığı gibi bilgilere ulaşmak hem zor oluyordu hemde görsel açıdan genel manada bakıldığında çok saçma duruyordu. Bu yüzden daha düzenli olması adına profil bilgileri üst tarafa alındı...

Son olarak üye profillerinde daha bir değişiklik yok. Ancak 1-2 haftaya kalmaz üye profillerinide değiştiriyoruz. Şu anda üye profilleri pek kullanılan bir bölüm değil çünkü görsel yönden zayıf. Ancak yeni şekliyle çok hoşunuza gideceğine eminim....

Grafikerler.net i her geçen gün geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizinde fikirleriniz doğrultusunda değişiklikler yapılıyor.

Yapıcı olan ve sitenin gelişimi için yazılmış olan tüm mesajlar için teşekkür ederim...

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 13-10-2012 #7
Gökhan bey gerekli açıklama için biz teşekkür ederiz Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş. Üye Profil kısmını da merakla bekliyorum Yeni Tasarım Ne güzel Olmuş
Hatta düşüncemi de belirtmek isterim; Forum kısmında iken kategoriler bölümü açılıp kapanır olması daha mantıklı olur neden ; Genelde forum kısmında grafikerlerin ilk baktığı yer ya son konulardır yada son mesajlar..
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-10-2012 #8
Ben hala alışabilmiş değilim. "Yazdığınız cevaplar" diye bir bölüm vardı o bölüm şimdi nerede?...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-10-2012 #9
Ben hala alışabilmiş değilim. "Yazdığınız cevaplar" diye bir bölüm vardı o bölüm şimdi nerede?...

Neredeydi eski tasarımda o link ? Birden hatırlıyamadımda hatırlatırsanız size yardımcı olayım...
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-10-2012 #10
Ana sayfada sol tarafta aşağılara doğru bir yerde duruyordu...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları