yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı

Vitray - yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı ...

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 09-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikle herkese merhaba ben kendim için vektörel çizimler ararken bu siteyi buldum ve gerçekten bana çok yardımcı oldu.. emeği geçen herkese çok teşekkür...
ben Türkiyede ilk olan bu teknolojiyi kullan ilk iki kişiden biriyim birim yaptığımız vitraydaki kurşunla dönen konturları özel bir kimyasal ile cnc makine yardımı ile konturları çizip daha sonra içlerini tekrar özel kimyasal karışımlar sayesinde renklendiriyoruz. ve bu karışımlar dış cephede 10 yıl garantilidir herşeye karşı.. size bir kaç örnek göstermek istiyorum...
not: arkadaşlar bu teknik ile istediğiniz herşeyi istediğiniz ebatta ve en kısa sürede yani 3 4 günde yapabiliyoruz..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

y_pinarbasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

y_pinarbasi

Öğrenci (Diğer) / Sivas

Alt 18-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İnanılmaz güzel gözüküyorlar yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı Fakat ne tür yerlere uyguladığınız ve çalışma alanlarınız hakkında sınıflandırılmış bilgiler sunarsanız çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Örneğin İşyerlerinde paravan; evlerde ayna, pencere, dekorasyon vs..

İrtibat adreslerinizi eklemenizde de sakınca (site açısından) yokturdur sanırım...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-05-2009 #3
Harika görünüyor, tebrik ederim +1 yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı

Ellerinize ve emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dorad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorad

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #4
çok estetik görünüyorlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 21-05-2009 #5
teşekürler arkadaşlar..
kullanım yerlerini kısaca şöyle özetleyebilirim istediğiniz her yere uygulayabiliriniz
mesela: merdiven aydınlatmaları, boy aynaları, lavabo aynaları, tablo olarak kullanabilirsiniz, dolap camları ve aynaları, duvarlara tablo, duşakabinler, masa camları, kapı camları, cam kapılar, kısaca aklınıza gelebilecek her yer ve sadece cam yüzeylere değil 4 cm kalınlığında ve tezgahın üstüne yatırabildiğimiz her yüzeye. örnek: ahşap, seramik, mermer, flexiglass, kalebodur....vs
iletişim için eğer sitede yasak değilse veb adresimizi verebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
KRonick1isi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KRonick1isi

Ressam / İstanbul

Alt 26-05-2009 #6
evet ploterler cnc ler dijital baskı makineleri devreye girdi mertlik bozuldu diyebilirim. Bilgisayar ve teknolojik gelişmeler asrın sanat kıranlarıyeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı

Reklam ve dekorasyon alanında eskiye en bağımlı kalan halen neon diyebilirim.

Hayırlı işler bol kazanç.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-05-2009 #7
Öncelikle emeğinize sağlık...
Çocukluğumun sanatıdır vitray; babam yapardı...
Evimizde gömme dolaplar vardı;onların cam kapaklarına haftalarca uğraşıp harika şeyler yapmıştı; dolapların içini de ışıklandırmıştı;bayılırdım görüntülerine...
Hatta dans eden bir balerin tasfir etmişti; en çok onu sever hayallere dalardım...
Bazen hala rüyalarıma girer eteği uçuş uçuş topuz saçlı o güzel kadın...
Bunları görünce onları hatırlamaktan kendimi alamadım...
Hem benim eskileri yad edip tebessüm etmemi sağladığınız hemde yenilikçi bir yaklaşımla bu eski geleneğimizi sürdürdüğünüz için; size çok tebrik ve takdir ediyorum...
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 27-05-2009 #8
öncelikle size güsel anılarınızı hatırlattığım için mutlu olduğumu belirtmek isterim yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı
ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı
vitrayı bende çok severim birde şimdi gerçek vitrayda yapılamayan herşeyi bu teknikle yapmak mümkün olduğu için tasarımlarda sınır tanımıyorum ve sadece cama değil her yüze yapabildiğim içinde çok faklı ve güzel şeylerde ortaya çıkartabiliyorum yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2009 #9
öncelikle size güsel anılarınızı hatırlattığım için mutlu olduğumu belirtmek isterim yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı
ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı
vitrayı bende çok severim birde şimdi gerçek vitrayda yapılamayan herşeyi bu teknikle yapmak mümkün olduğu için tasarımlarda sınır tanımıyorum ve sadece cama değil her yüze yapabildiğim içinde çok faklı ve güzel şeylerde ortaya çıkartabiliyorum yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı
Her yüzeye yapılabilmesi çok iyi gerçekten...
Peki duvara yapma şansımız var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 27-05-2009 #10
duvaya yapma gibi bi şansımız yok mağlesef ama oraya farklı bi teknik ile yapabilirz
bunu yapma şansımız yok çünkü renklendirmek için sıvı bi malzeme kullanılıyor duvarda daakacağı için mağlesef. yani yatıra bildiğimiz ve 4cm kalınlığı olan her yüzeye kontur çizgileri ile daha fazla kalınlıkları olan yüzeylere farklı bir teknikle istenilen herşey yapılabilinir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları