Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Matbaalar

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Matbaalar Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar; Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte şirketlerin kullandığı işlemlerde kullanılan her türlü kağıt ve belge de değişiyor. Yeni düzenlemeye göre her türlü belgede sicil numarası, ticaret ünvanı, ...

meris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meris

Grafiker / Van

Dosya19

Alt 09-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar; Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte şirketlerin kullandığı işlemlerde kullanılan her türlü kağıt ve belge de değişiyor. Yeni düzenlemeye göre her türlü belgede sicil numarası, ticaret ünvanı, taahhüt edilen ve ödenen sermaye yazılacağından; faturalar, irsaliyeler, perakende satış vesikaları, gider pusulaları, müstahsil makbuzları,ücret bordroları yeniden bastırılacak.
Yeniden bastırılacak evrakların tasarımları nasıl olacak?
Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar paylaşımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 09-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bende bu konuyu sizin kadar merak ediyorum ama tahminim çok bir değişiklik olmayacak firma ünvanı vs. gene olacak onlara ek olarak bu yazdıklarınız da yer alacak kısacası resmi evraktan çok reklam panosu veya yazı tahtasına dönüşecek belgeler Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Matbaalar şuanda bile bazı firmaların maşallah 5-6 tane ıban nosu var internet sitesi var telefondu fakstı şube varsa şubenın bilgileriydi falan derken destan gibi oluyor evraklar birde bu saydıklarınız eklenince cidden karman çorman olacak...
Bu mesajdan alıntı yap