Yeni web tasarım çalışmam

Web Tasarımı - Yeni web tasarım çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar uzun süredir aranızda yoktum, ve bir iş aldım. Tasarımım bitti. Ufak defek şeyler kaldı. Yorumlarınız için teşekkürler....

muzisyen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzisyen

Webmaster / Ankara

Alt 13-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

uzun süredir aranızda yoktum, ve bir iş aldım. Tasarımım bitti. Ufak defek şeyler kaldı. Yorumlarınız için teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muzisyen

Webmaster / Ankara

Alt 13-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
buda giriş kısmı arkadaşlar eklmeyi unutmuşum Yeni web tasarım çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
bLueStar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bLueStar

Webmaster / Bursa

Alt 14-06-2012 #3
Tasarımla çok fena değil, orta derece fakat daha da iyi olabilir. Geliştirilebilir.

Fontta Verdana'dan ziyade Tahoma'ya ağırlık verirseniz daha toplu bir yazı tipidir. Veya başka yazı tiplerini kullanabilirsiniz daha başka hava katar.

Birde Fireworks'da mı çalışıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

muzisyen

Webmaster / Ankara

Alt 14-06-2012 #4
Tasarımla çok fena değil, orta derece fakat daha da iyi olabilir. Geliştirilebilir.

Fontta Verdana'dan ziyade Tahoma'ya ağırlık verirseniz daha toplu bir yazı tipidir. Veya başka yazı tiplerini kullanabilirsiniz daha başka hava katar.

Birde Fireworks'da mı çalışıyorsunuz?
teşekkür ederim.

tahoma zaten Yeni web tasarım çalışmam sadece rengi gri sanırım ondan karıştırdınız.

kullandığım çok fazla program var site yaparken.

1-corel(çizimler,logo,banner,)
2-Share point desinger (html,css,xhtml)
3-flash banner
4-swish max

bu arada giriş sayfasındaki resimde beyaz kenarlıkların biri kayık çıkmış :d neden anlamadım. orjinal sitede normal.. sanırım fotoğrafını alırken hata olmuş siteyi ziyaret ederseniz normaldir.

saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap

bLueStar

Webmaster / Bursa

Alt 14-06-2012 #5
Şablon hazırlarken Photoshop kullanmanızı öneririm Yeni web tasarım çalışmam Birde Media player gördüm sol altta. O Firefox, Chrome vs. Yani Internet Explorer dışındaki tarayıcılarda açmayacaktır HTML5'i kullanmanız daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

muzisyen

Webmaster / Ankara

Alt 14-06-2012 #6
Şablon hazırlarken Photoshop kullanmanızı öneririm Yeni web tasarım çalışmam Birde Media player gördüm sol altta. O Firefox, Chrome vs. Yani Internet Explorer dışındaki tarayıcılarda açmayacaktır HTML5'i kullanmanız daha iyi olur.
photoshop konusunda haklısınız. fakat onuda öğrenmek için vaktim şuan yok. az çok biliyorum oda işimi görecek şekilde bilmiyorum. Yeni web tasarım çalışmam

media player ise chorme ve firefoxta sorunsuz çalışıyor. (son versiyonde ekllentili olarak kurulunca) zaten eklentisiz birçok şey bu 2 tarayıcıda çalışmıyor o yüzden tüm kullanıcılarda yüklüyor Yeni web tasarım çalışmam ...

aslında birçok tasarımım mevcut. birkaç tasarım daha eklerim incelersiniz. burdaki amaç tasarımcı gözüyle bakmak. normalde müşterilerimi hep memnun etmişimdir. hem dürüst olmaya hemde zamanında teslimat ve söz verdiğim şekilde yapmaya çalışıyorum.

saygılar tüm arkadaşlara...
Bu mesajdan alıntı yap

bLueStar

Webmaster / Bursa

Alt 14-06-2012 #7
Anlıyorum, fakat Chrome ve Mozilla Media Player eklentisi ile inmez. Bunun için ayrıca PlugIn yüklemelerini ister. Opera, Nestcape, Safari de dahil Yeni web tasarım çalışmam Müşteri memnun etmek tabi ki temel amaç, işi vaktiyle istendiği gibi teslim edildiği sürece dürüst ve işinizde güvenilirsiniz. Tekrardan kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Y4s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Y4s(28)

Webmaster / Ankara

Alt 14-06-2012 #8
Tipografi yetersiz.
"Ufak defek" değil "ufak tefek" yazılır.
Bu mesajdan alıntı yap

muzisyen

Webmaster / Ankara

Alt 14-06-2012 #9
Tipografi yetersiz.
"Ufak defek" değil "ufak tefek" yazılır.
merhaba, bu enteressan yorumlarıda anlamıyorum. Sanırım siz türkçeyi çok iyi konuşuyor ve yazıyorsunuz. Yeni web tasarım çalışmam Dediğiniz yerde imla hatası yapmış olabilirim. Fakat şu konuya da değinmeden geçemicem.

1- Tipografi nedir bilmiyorum.
2- Sizin eserlerinizide koyarsanız kaliteniz ortaya çıkar.
3- Ben bu sitede çok basit ve başkarının tabiriyle kötü denilen sitelere bile düzgün yorum yapmaya çalışırım.
4- Çok iyi bir site tasarımcısı değilim, fakat kendime göre ve piyasaya göre gayet düzgün işler çıkardığımı birçok kişiden duyarım.

Bu eleştirinizde sonuçta bu sizin gözünüzün ve gönlünüzün bakış açısı ve kendi kalitenizi ortaya koymuş oluyorsunuz, saygı duyarım. Bu kadar uzun yazmazdım ama çok basit bir noktaya (DEFEK) kelime hatasına taktığınızı çözemedim.

Eminim ki siz çok kaliteli işler yaptığınızı düşünerek olumlu cevap veriyorum.
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Y4s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Y4s(28)

Webmaster / Ankara

Alt 15-06-2012 #10
Merhaba,
Tipografinin ne olduğunu bilmiyorsan arama motorlarından öğrenebilirsin. Tipografi, bir sayfada bulunan nesnelerin uyumundan padding aralığına kadar olan herşeydir.
Renk uyumu bi' site de çok önemlidir. Bunu sağlamak için bi' kaç kaynak site kullanabilirsin.
Color Scheme Designer 3 Sana bu konu da yardımcı olacaktır.
Ayrıca; Türkçe' yi bozuk kullananlardan nefret ederim. Yorum da da enterasanlık yok. Çalışmalarımı kısa bi' süre sonra yükleyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları