Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yeni yaptıgım M etal firması için katalog kapaı ön ve arka olarak tasarladım yorumve önerilerinizi bekliyorum sade( resimsiz birşey olsun istemişti) oyuzden tek sayfa kullandım dışı siyah ...

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yeni yaptıgım M etal firması için katalog kapaı ön ve arka olarak tasarladım yorumve önerilerinizi bekliyorum

sade( resimsiz birşey olsun istemişti) oyuzden tek sayfa kullandım dışı siyah içi beyaz firma logosu ve renkleride siyah beyaz ve kırmızı
M etal işi yaptıgından gri tonlamaları kullandım genel olarak..

tşkler şimdiden

Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 30-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok karışık gözüküyor ama renkler çok hoş ama emeğine sağlık kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-01-2008 #3
olmaz arkadas vallahi olmaz cok karisik yani üzerinde uygun ****l yazmasa ****l anlatan bir kapak olduğunu kimse anlamaz marka ismini isi yaptıktan sonra koy koymadan önce sor bu neyi anlatıyor diye ozaman anlasılır isin nasıl olduğu
sade daha sade lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2008 #4
olmaz arkadas vallahi olmaz cok karisik yani üzerinde uygun ****l yazmasa ****l anlatan bir kapak olduğunu kimse anlamaz marka ismini isi yaptıktan sonra koy koymadan önce sor bu neyi anlatıyor diye ozaman anlasılır isin nasıl olduğu
sade daha sade lütfen
Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve ÖneriYeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri anlamıyorum sizi adam resim istemiyor ve ordaki vektörler M etal ile hemen birebir yani yuvarlak demirler kare demirler
oval yada köşeli demirler satıyor

ve sattıgı m etali anlatan tek şey gri ton m etalin kendi rengi

resim koymadan vector olarak m etallerimi çizmeliyim sizce ? Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri

sade derken objeleri kast ediyorlar sanırım

ne ise ben yaptım müşteride begendi sadece m etal yazmasa m etali anlatan bişey yok demişsiniz eger sattıgı ürünleri görseniz öyle demezdiniz sanırım ama yinede yorum için tşk ederim ( satıgı ürünler gri bakır ve alüminyum renklerinde ki m etallar ve yuvarlak oval köşeli vs... )

içide beyaz gri kırmızı agırlıkta bu arada
ve mat selefon olarak basılacak ..

Arkadaşlar flood gibi olacak ama düzenleme saati bitmiş son yazdığımın Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri

şu linkide eklemek istemiştim
Flood için şimdiden üzgünüm

resmin daha büyük hali için
aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

daha net detayları görebilmek için..

http://img85.imageshack.us/img85/8149/katalogssssa2.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
sevcan-grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevcan-grafik(29)

Yrd. Grafiker / Bingöl

Alt 30-01-2008 #5
eline sağlık güzel olmuş ama bence parlak selefon olmalı zeminde düz siyah olmalı kanaatimce
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-01-2008 #6
kardeş bu çok çocuksu olmuş...
çalışmada hiç bir estetik yok
karman çorman herşey birbirine girmiş.
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2008 #7
kardeş bu çok çocuksu olmuş...
çalışmada hiç bir estetik yok
karman çorman herşey birbirine girmiş.
Aslında tamamen vectorlerden oluşan bir çalışma Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri

ama herturlu yoruma açığız sonçta ayrıca müşteri begendiği için kaygım yok içim rahat yani ben
yaptıgım bu çalışmayı sizlerle paylaim istedim yinede...

Çünkü bana getirdiği örneklerde ... sadece demir resimleri, ve demirler için yazılar olan hiç bir şekilde estetik durmayan şeylerdi farklı olsun istiyorum dedi
aklıma böyle birşey geldi çalıştım ve sizinle paylaştım :Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri

yinede yorumlar için tşk ederim sizlere ( aslında sattıgı ürünleri görseniz çokta karman çorman olmadıgını anlayacaksınız )

birde şuvar malum bazıları sanattn ve sanatçıdan anlamaz müşteri olarak yani adam istiyorki ürünün kapagında her urunum olsun hemde büyük resimler olsun yada benzer şey ürünlere bakıyorsunuz gri ve sarı demirlerden oluşuyor e bakıyorsunuz fiirma logosuda kırmızı vs.. gelde uydur ben bu kadar uydurabildim .. çok begendi..
deidğim gibi tşkler yorumlar için cvp yazdıgıma bakmayın dikkate alıyorum hepsini Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 31-01-2008 #8
Halen bizim forumda da üye olan bir arkadaşımızın bir sözü aklıma geldi.. "ne zmaan kendi ajansımı açtım, Önceliği paraya değil işe verdim, her müşterinin işini kabul etmemeye başladım,işte o zman sanatsal özelliği olan.. içimdeki özgür tasarım ruhunu yansıtmaya başladım, tepemde dikilip şuraya da şunu koy buraya da renk ver diyen insanlardan uzağım ve rahatım.. ve ararnan adam oldum" der... Bence ticari çalışmalarda önemli olan müşterinin yada parayı ödeyecek olanın görüşü.. ama arkadaşımızın işi sanatsal bir iş olsaydı her şeyi diyebilirdik..
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2008 #9
Arkadaşlar Buda Kataloğun iç Kısmı

içide Beyaz olacak zemin ..

Bakim içini begenecekmisniz ..

Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri

Not : buda onay almıştır Yeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve ÖneriYeni yaptıgım Katalog  Kapagı Yorum Ve Öneri

sadece bitmesi lazım bütün sayfalar sonra baskıya girecektir çalışma tşkler yorum yazan arkadaşlara..
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 31-01-2008 #10
Emek verdiğiniz belli, Sadece şunu söyleyebilirim çalışmalarınızda çok fazla materyal kullanmaktan kaçının... Yoksa dikkati bir yere çekemezsiniz... Hertarafı dağılmış altüst olmuş bir eve girdiğinizi düşünün aradığınızı bulmak için yorulmak istemezsiniz.. hemen ordan çıkmak istersiniz... Umarım anlatabilmişimdir..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kapagi, kapagı, katalog, oneri, yaptigim, yaptıgım, yeni, yorum, öneri