yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum...

Logo Tasarımları - yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum... Sponsorlu Bağlantılar diğer logoları yayınladığım başlığa ekleyecektim bunlarıda ama arka sayfalarda kalacakları için bir çoğunuz göremeyecektiniz. onun için bu başlık altında sergiliyorum. yerumlarınızı esirgemeyin olumlu yada olumsauz. koza oluşum için ...

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

diğer logoları yayınladığım başlığa ekleyecektim bunlarıda ama arka sayfalarda kalacakları için bir çoğunuz göremeyecektiniz. onun için bu başlık altında sergiliyorum. yerumlarınızı esirgemeyin olumlu yada olumsauz.

koza oluşum için logo ve kurumsal çalışmalar (freehand)

logo ve kurumsal 1:

logo ve kurumsal 2:

logo ve kurumsal 3:

logo ve kurumsal 4:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arasyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık dostum çok güzel grafikler yanlız her ne kadar buraya eklerken rgb ye çevirip yüklesekte senin çalışmalarının normalde de rgb imiş gibi geldi bana. bu çalışmaları yapabildiğine göre konunun baskı halini anlatmama gerek yok aslında ama yinede öylemi acaba diye merakımdan soruyorum. Çalışmalara gelince de turuncu-mavi kombinasyonu güzel olmuş sadece kartını bidaha gözden geçir derim ben ve kırmızı çalışma güzel... keşke baskılarda bu kadar canlı çıkabilse yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum... basılmış halini kafanda canlandırmayı unutma ve çalışmalar zeminli 4 renkten başkasında basırma derim ben. emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2008 #3
eline sağlık dostum çok güzel grafikler yanlız her ne kadar buraya eklerken rgb ye çevirip yüklesekte senin çalışmalarının normalde de rgb imiş gibi geldi bana. bu çalışmaları yapabildiğine göre konunun baskı halini anlatmama gerek yok aslında ama yinede öylemi acaba diye merakımdan soruyorum. Çalışmalara gelince de turuncu-mavi kombinasyonu güzel olmuş sadece kartını bidaha gözden geçir derim ben ve kırmızı çalışma güzel... keşke baskılarda bu kadar canlı çıkabilse yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum... basılmış halini kafanda canlandırmayı unutma ve çalışmalar zeminli 4 renkten başkasında basırma derim ben. emeğine sağlık.
çalışmalar normalde cmyk burda yayınlmak için rgb formatına dönüştürdüm. senin böyle bir kanıya kapılmanın neden canlı renkler olsa gerek. cmyk modda dikkat edilirse mükembel renkler çıkartılır. benim fiks bir kaç rengim var cmyk da belirlediğim hoşuma giden logolarda bu karışımları kullanıyorum. baskıya gelince grafikerlerin kabusu gibidir çok iyi bilirim. üstelik müşteride anlamaz grafikeri suçlar. bu çalışmalardan biri seçilecek ve o çalışma 4 renkli makinede basılacak. yorumun için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
alimyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyus

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2008 #4
gerçekten hepside birbirinden güzel olmuş seçim yaptılarmı?
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 04-01-2008 #5
Üstad eline sağlık eleştirecek bişey bulamadım ama övecek noktası çok.. tebrikler..hepside güzel
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2008 #6
daha seçim yapılmadı yarın sunucam müşteriye belli olunca sonucu bildiririm. yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2008 #7
eline sağlık gerçekten güzel işler çıkarmışsın...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 04-01-2008 #8
sevgili arkadaşım ben diyorum ama tekrar diyim sen logo yapmak için dogmuşsun yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum...)eline koluna beynine saglık dilerimki hep böyle güzel şeyler üret
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2008 #9
sevgili arkadaşım ben diyorum ama tekrar diyim sen logo yapmak için dogmuşsun yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum...)eline koluna beynine saglık dilerimki hep böyle güzel şeyler üret

teşekkür ederim canım arkadaşım. ama hala senin sanatsal çalışmaların yerini dolduramam
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 04-01-2008 #10
kırmızılı olan benm favorim yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum...
ellerinize sağlk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sade tasarmlar