yeni yıl yebrik kartı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yeni yıl yebrik kartı ...

yeni yıl yebrik kartı
perikiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

perikiz

Grafiker / İstanbul

yeni yıl yebrik kartı

Alt 03-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni yıl yebrik kartı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vektörel deseneleri, balonları kendinmi çizdin/oluşturdun,
yoksa hazır şablonmu kullandın?
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-12-2008 #3
sizin yaptığınız iş sadece yazı yazmak öyle mi?

o zaman böyle yorum yapiyim... zemin kullandığınız görsel, çam ağıcı için oyuncaklar yapan kişiye tebrik ediyorum.

yazı yorumlara gelinca font uyumsu başla font kullanmalısınız
Bu mesajdan alıntı yap

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2008 #4
sizin yaptığınız iş sadece yazı yazmak öyle mi?
insanları yargılamanın ustunuze vazıfe oldugunu dusunmuyorum sadece tek amacım kullanacagım ısın nasıl oldugunu ogrenmektı ben onu cızecek kadar yeteneklı degılım ama bununla alay etmek hıcte hos bir davranış değil
Bu mesajdan alıntı yap
gülls isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülls

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 03-12-2008 #5
bence kötü de olsa kendi tasarımın olmalı bir olmaz iki olmaz ama mutlaka olur gelişir sahipleneceğin bunu ben yaptım diyebilceğin tasarımlar yapmalısın bence
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-12-2008 #6
insanları yargılamanın ustunuze vazıfe oldugunu dusunmuyorum sadece tek amacım kullanacagım ısın nasıl oldugunu ogrenmektı ben onu cızecek kadar yeteneklı degılım ama bununla alay etmek hıcte hos bir davranış değil
hoş olmaya bilir...

kendi için mı hazırladınız o kartı? ailenize, arkdaşlarınıza mı yollayacaksınız o kartı? öyle ise bence tebrik için kart değil sizin düşünceleriniz bile yeter...

eğer bu kart iş olarak (sipariş) yaptıysanız, hazır arka zemin kullanarak hangi yorum almak isterdınız?

tamam anlıyorum işleriniz yoğun olduğu için kendi oturup çizmek zamanınız yok... bende zaman olmayınca hazır clip art, görsel vs kullanıyorum...

ama şimdi benim anlamadığım tek şey... sadece brush ve font yazı kullandınız. yazı fontu kartınıza uyumlu uyumsuz olduğuna yorum mı almak istiyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2008 #7
tabiki hazır çizimleri kullanacaksınız.ama biraz üzerinde oynayabilir,değişiklik yapabilirsiniz.herkes illustrasyon yapabilir diye birşey tabiki yok.ancak siz sadece üzerine yazı yazmışsınız.sanırım kasta arkadaşımız bunu kastetmek istedi.kimse sizi yargılamıyor bu kadar alıngan olmayın lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2008 #8
Ben sadece bunu musterıme yollayacagım fikrinizi almak ıstedım suan o kadar yogunuz kı kendıme iş yapıcak vaktım yok ugrassam belkıde bıseyler yapardım
Bu mesajdan alıntı yap

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2008 #9
tabiki hazır çizimleri kullanacaksınız.ama biraz üzerinde oynayabilir,değişiklik yapabilirsiniz.herkes illustrasyon yapabilir diye birşey tabiki yok.ancak siz sadece üzerine yazı yazmışsınız.sanırım kasta arkadaşımız bunu kastetmek istedi.kimse sizi yargılamıyor bu kadar alıngan olmayın lütfen.
alıngan degılım gercekten ama ben kımseyı hayatımda en ıyı bıldıgım konularda bu sekılde hıtap etmedım bence ınsanlar bırbırıne saygılı olmalı guzel hıtap etmelı
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-12-2008 #10
alıngan degılım gercekten ama ben kımseyı hayatımda en ıyı bıldıgım konularda bu sekılde hıtap etmedım bence ınsanlar bırbırıne saygılı olmalı guzel hıtap etmelı
Sayin Perikız, amacım size kırmak değil

bende alıngan olabilirim, bende ''harika'' ilk denememden yorum alamıyorum.

çünkü bu sunum, müştereye göstermeden önce sunum, bunun için her tür yorumlara kırıcı olsa olmazsa bile kabul edeceksiniz....

çok iyi bir insan bu konuda bana şöyle dedı: ''Eğer o kadar alınıyorsun sunum yapma''

Tekrarlıyorum: Amacım size kırmak değil

''insanları yargılamanın ustunuze vazıfe oldugunu dusunmuyorum'' daha önce de söylediniz laflara ben alınmalıyım aslında, ama tam tersi.

''Ben sadece bunu musterıme yollayacagım fikrinizi almak ıstedım'' - müşterinize yollabilirsiniz. Bu cevap mı almak istiyorsunuz? :S hala anlamadım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
karti, yebrik, yeni, yil