Yeni Yoğurt Kovası Tam Etiket

Ambalaj Tasarımı - Yeni Yoğurt Kovası Tam Etiket ...

berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Valla elimden gelen şu an için budur bi de dün gece 20.00-23.00 arası vakit ayırabildiğim çalışma. Daha önce eskisini yarım etiket olarak burada yayınlamıştım fakat tam boy olacakmış çalışma hazır resimler çözünürlük açısından zayıf kalıyor etiketin ebadı 43 cm. civarında kendi çapımda illüstrasyon yapmaya çalıştım...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 28-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illusrator seçimin gayet hoş olmuş arkadaşım, alttaki sarı şeridin renk tamamlayıcı olmuş, "natural yoghurt" çok küçük kalmamış mı sence ??? son olarak ta inek figürünü de uygun bi illustrator koysak zeminle bütünleyici olur gibi geliyor. iyi çalışmalar kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 29-02-2008 #3
inekle yoğurdun yerini değiştirsen natural yoghurt yazısını da biraz büyütsen daha hoş olur bence.çalışmaların süper ellerine sağlık...:artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
Guwencin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guwencin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2008 #4
zemindeki çizimler aynen oturmuş oraya ama keşke tamamını çizim yada tamamını imaj olarak kullansaydın. ayrıca yoğurt geri planda kalmış... emeğine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2008 #5
cam agaclari biraz dikkat bozuyor daha guzel olabilirdi Yeni Yoğurt Kovası Tam Etiket
Bu mesajdan alıntı yap
"B" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

"B"

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2008 #6
eline sağlık çok güzel olmuş ama naturel yazısı gerçektende ufak kalmış onundışında yoğurtdu biraz büyülteblirisin tebriklerYeni Yoğurt Kovası Tam Etiket)))
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-04-2008 #7
abi ineği çalılıkların arasında photoshopla oynadığının iskeletini tam çıkarıyor ve biraz basitlestiriyor, bence sıradan bir çalısma değil ama ineğin durusu ve görüntü netliği sanki inek makasla kesilmis çalılıklarda üstüne yapıstırılmıs gibi ya anlarsın işte demek istediğimi.
Bu mesajdan alıntı yap
Prenses Keriman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prenses Keriman(30)

Grafiker / Muğla

Alt 27-03-2009 #8
güzel olmuş ben de arkadaşla katılıyorum. yazı, inek değiştirirsen daha iyi bir sonuç ortaya çıkabilir. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
YAZGAN MATBAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YAZGAN MATBAA

Matbaacı / Konya

Alt 10-03-2012 #9
güzel omuş devamını bekliyoz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yeni, yourt, kovas, tam, etiket